Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lenne értelme ráírni vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme ráírni vagy inkább ne hozzam magam gáz helyzetbe?

Figyelt kérdés
Úgy kb fél hónap telhetett el hogy útoljára visszaírtam. Összejött jó pár dolog,folyamatos stressz és így nem tudtam volna vele beszélni,nem akartam megjátszani magam. Azonban tudatosult,hogy hiányzik,és ez jó dolog,de meg nem tudom jó ötlet-e ráírni,ez így a 2.ilyen alkalom lenne. (Ezelőtt kevesebb időre volt szükségem,meg az más ok miatt volt,igaz ugyanúgy stresszes voltam,csak ezt így magamba rendezem le.) :/
2021. febr. 10. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, de készülj fel rá hogy elhajt
2021. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiányzik, írj rá, légy őszinte, és majd meglátod.
2021. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne írnál neki, mit veszítesz? Egy sima "fonálvevős üzi hogy vagy, ha nem reagál sem veszítettél semmit, te legalább megpróbáltad és könnyebben tudod elengedni a válasz elmaradása miatt.
2021. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A megfogalmazást kell eltalálni, mert nekem ez 100% booty callnak hatna.


Magyarán eddig valaki mással kavartál, most kancás vagy, úgyhogy felkeresel kb mindenkit akit lehet.


Ha nem írod meg miért voltál eltűnve legalábbis.


Illetve, hogy miért is kellene megbíznia abban, hogy két hét múlva nem fogod újra ignorálni.

2021. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönööm!! Egy próbát akkor megér,és igazad van útolsó,hogy valószínű így most lesz mit magyaráznom,és nekem sem esne jól fordított esetben.:/ Meg a bizalomról,az szerintem így ennyi,az egyetlen szerencse,hogy az elején közöltem,hogy vannak ilyeneim és próbálok változtatni,csak nehezen megy a változás még mindig:/
2021. febr. 10. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!