Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érettebb, 38+os hölgyek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb, 38+os hölgyek hogy flörtöltök , ha bejön egy másik nő, aki akár fiatalabb mondjuk kb. 8 évvel?

Figyelt kérdés

#flört, ismerkedés
2021. febr. 12. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok leszbikus, de ha az lennék, szerintem élőben rákacsintanék meg sokat mosolyognék rá. Feltűnően örülnék, ha meglátom. Meg mondanám is neki, hogy de jó, hogy itt vagy, pont rád gondoltam. Mindig feldobod a napom. Ilyesmi. Próbálnám afelé terelni a dolgot, hogy ráírhassak online vagy ő rám, és akkor emojikkal is kifejezném a tetszésemet.
2021. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát pont úgy oldanám meg, mint ahogy egy fiúval.
2021. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagyok. Ugy ahogy a pasikkal. Kedvesség, mosoly szekontaktus. Ha viszonozza akkor érintés semleges helyen majd intimebb helyen, pld csípő, popsi, mell. Puszi, csók.
2021. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!