Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, nálatok miben más egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nálatok miben más egy közeledés egy másik nő felé, akitől többet szeretnétek, mint szimpla barát( úgy hogy mondjuk nem tudja mindenki rólatok, hogy az azonos neműek érdekelnek)?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én valószínűleg nem leszek mérvadó, mert nekem teljesen váratlanul jött a dolog: A mozgólépcsőn véletlenül nekem jött a lány (akivel mostanra három éve vagyunk együtt! :)), megtántorodtam, de ő megfogott és hevesen bocsánatot kért, majd ment tovább. Látszott rajta, hogy siet és ahogy néztem utána, egyszerre olyan rossz érzés fogott el, hogy ha most nem rohanok utána, bármi is legyen a végeredmény, akkor életem végéig bánni fogom, erre szinte pánikszerűen futottam utána, mielőtt végleg eltűnik szem elől. Emlékszem, majdnem hasra is estem közben, de utolértem a kezénél fogva megállítottam. (utólag visszanézve marha bátor voltam, hogy egy random idegent csak úgy megfogok, ilyen erővel zaklatásnak is vehette volna) Ő meglepődve nézett rám, én meg nagy fújtatások közepette benyögtem neki, hogy látom, most siet, de nem lenne kedve valamikor beülni velem egy étterembe, vagy csak sétálni valahol? Néz rám, elmosolyodik, gyorsan felpingálta egy tollal a karomra a telefonszámát, majd futott tovább.


El sem hittem, hogy tényleg ennyire gördülékenyen ment! Hiszen még egymás nevét sem tudtuk akkor! Utána tényleg találkozgatni kezdtünk, amik rövid időn belül randevúk lettek, egyre közelebb kerültünk egymáshoz, egyre jobban megismertük egymást, mint kiderült, akkor azért loholt úgy, mert késésben volt egy állásinterjúról. Utólag neki ez dupla öröm volt, mondta nekem: Egyazon nap alatt lett egy jó munkája is és megismerte élete szerelmét is! :D


Tehát nekem a "közeledés" egyik pillanatról a másikra jött, úgy hogy a legkevésbé sem számítottam rá. :)

2020. okt. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Feldobtad a napom, egyes!!
2020. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyémet is! Nagyon bátor voltál!☺️
2020. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En megprobalok a kiszemelttel, kedves lenni, dicserni, erdeklodni felole. Igazabol probalok kozelebbi viszonyt kialalkitani,hogy kideritsem vonzodik e a lanyokhoz vagy sem. En amig nem vagyok biztos olyan lepest nem teszek, amibol kiderulne a szamara hogy nekem is bejonnek a csajok.


De eddig mindig eleg hamar kiderult, hogy heterokat pecezek ki :D

Volt aki nagyon kozvetlen vokt velem es kedves, en meg tokre azt hittem, hogy tobbet erez. De aztan szoba hozta a pasikat, exeit,meg van kiszemeltje. Mindig kiderul... Na meg az is hogy ha probalkozok surun keresni valakit. Akkor leraznak.. Amibol szinten csak arra kovetkeztetek hetero.



Amit az egyes irt szerintem bazi ritka eset lehet. En mentem neki lanynak tobbnek is veletlenul bocsanatot kertem de hat semmi nem lett egyikbol sem. Teny en egyik utan sem mentem, de utanam sem jottek :D

2020. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú 1 es!

Ez egy nagyon cuki sztori, annyira mesébe illő :D

Erről akarok egy videoklipet vagy rövidfilmet látni *-*

2020. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha többet szeretnék, akkor elhívom randizni, ha nem, akkor meg nem. Nagyjából ennyi a különbség :D
2020. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát figyu, ha elhív kettesben a parkba sétálni és amikor kicsit közelebb ül mellém a padra, zavartan mosolyog, kéri melegítsem a kezét a kezemmel, akkor már lehet sejteni, nem csak egyszerűen barátkozni akar.
2020. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint egy barát felé, tehát viszonylag tét nélküli. Ha már bizalmasabb a viszony úgyis egyértelműsíthető, hogy egyáltalán vonzódik-e a saját neméhez, továbblapozva pedig esetleg hozzám.
2021. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!