Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Párkapcsolat előtt vagy után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat előtt vagy után érdemes Coming outolni?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje szeretném tudatosítani a szüleimmel, hogy én majd lányt szeretnék hazavinni.

Tapasztalt emberek válaszait várom akik már belelátnak ebbe, hogy mi lenne az előnyösebb.


Nem tudom eldönteni, hogy mikor alkalmasabb elmondani:

Mielőtt találok magamnak egy lányt vagy amikor már van egy kapcsolatom/alakulgat valami.


Úgy gondolom mindegyiknek van előnye hátránya...hogy mindenki értse mire gondolok:

Ha úgy elmondom,hogy szingli vagyok, akkor legalább tudják, hogy mire számítsanak majd és lesz idejük feldolgozni, viszont lehet, hogy nem lennék elég meggyőző, félek, hogy nem vesznek majd komolyan.

Ha úgy mondom el, hogy már van egy kapcsolatom/randizom valakivel akkor az sokkal meggyőzőbb, viszont lehet, hogy keresztbe tenne a dolognak és mellékesen úgy nehezebb olyan lányok számára opciónak lenni akik már felvállalták,hogy én még nem, szóval nehezebben is találok kapcsolatot. Legalábbis nekem így jött le :/


Már volt egy párom, de az a kapcsolat titokban ment sajnos.


17 vagyok, már jó ideje szeretném ezt közölni a szüleimmel, de mindig kifogásokat kerestem, úgy érzem eljött az idő.



2021. febr. 21. 04:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Jó ötlet egyáltalán közölni velük? Nagyon sokan begyöpösödöttek, képesek két infarktust kihordani ha bármi, az addigi ismereteiktől/véleményüktől/megszokásuktól eltérő impulzus éri őket.
2021. febr. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam már ezen és -e miatt is halogattam eddig is.

Hát, nem szeretnék továbbra is titkolózni előttük. Főleg úgy, hogy szeretnék már egy új kapcsolatot.

Anyukám valószínűleg elfogadná, nagyon nyitott ember, bár lehet szomorúságot okozna neki...

Viszont az apám részéről eltudom képzelni, hogy rosszul jönne ki a dolog... Bár különös mód azt is, hogy lazán venné. Kétes, félreérthetö jelzéseket mutatott a témával kapcsolatban.

2021. febr. 21. 06:24
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazából csak apám reakciója kérdéses ez ügyben.
2021. febr. 21. 06:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha előbb anyukádnak mondanád el, ő meg segítene elmondani apukádnak?
2021. febr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondtam még el (19) ,és max az egyik fél sejti hogy nekem a lányok is bejönnek,de mivel az egyik elfogadná,a másik nem,emiatt én majd egy tartós párkapcsolatnál mondanám el szerintem,mert tényleg nem fogják így komolyan venni,majd azt hiszik elmúlik vagy ilyenek,de ha ott a ,,bizonyíték"=barátnő, akkor már azt alig lehet másfele elvinni. Meg most,hogy karantén van,majd azt hinnék,hogy megőrültél,vagy hogy unatkozol és emiatt ilyeneket képzelsz,úgy hogy ezek is még itt vannak amikre jó figyelni,vagy amit a 2es írt,ha anyud elfogadná,akkor persze neki kéne külön előbb elmondani.


Az előző kapcsolatod nem tartott sokáig,akkor azért nem mondtad el?

2021. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen előtte. Egy alakuló/már meglévő kapcsolatot tönkre tehet, ha a szülők akkor szembesülnek vele.
2021. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha úgy érzed itt az idő,akkor tedd meg.

Jobb túlesni rajta.

Idővel úgyis kénytelenek lesznek elfogadni a tényeket.(:

2021. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így voltam én is. Titokban nem működik. Mindenképp előtte mondd el, én is így tettem. Furcsállom, hogy azt mondod, hogy nem hinnék el. Átfogalmaznám ezt: lehet félsz attól hogy azt fogják mondani: ez még változni fog, csak még nem jött olyan fiú aki tetszene.. vagy ilyesmi. Erre úgy kell felkészülnöd, hogy higgadtan ráerősítesz: anya, apa, nem fog és nem is akarom, hogy megváltozzon, ezt ti akarjátok tudat alatt, mert még fel kell dolgoznotok az információt. Szerintem egyszerre érdemes elmondani, ha csak egyiküknek mondod el, ugyan olyan helyzetbe hozod a szülődet, amilyenben te vagy. Helyesebb ha te mondod el, mint pl. anyukádra bíznád a dolgot. És ajánlott egy két jóbarát megléte akinek elmondtad próbaként és elfogadtak téged. :)
2021. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb ha amikor elmondod nincs még egy plusz ember a képben.


Az egy dolog, hogy a szüleid birkóznak azzal, hogy elfogadjanak, de jobb ha nincs lehetőségük arra, hogy ezt a partnereden verjék le.

2021. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
+ akkor vsz. ő lenne a gonosz, aki "elferdített".
2021. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!