Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » VAnnak itt olyan leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAnnak itt olyan leszbikus hölgyek, akiknek bejönnek a 100+os kg-ú, molettebb, teltebb nők?

Figyelt kérdés
31 éves, 170 cm magas és 122 kg vagyok.

#ismerkedés, kapcsolat, barát, , molett, telt
2021. febr. 23. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

10

Halvàny fogalmad sincs róla. Ostoba vagy ha úgy mondasz véleményt hogy azt se tudod miről szól. Ez nem egy norbi baromsàg.

Komoly tudomànyos háttere van és orvos és biológus professzorok állnak mögötte. Magyarorszàgon egy komplett orvos team.

De nyomjad a betanult mantrád.

2021. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem azt írta, hogy fogyókúrás tanácsadást kér, hanem hogy ismerkedne.
2021. febr. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez már nagyon nem a molett kategória... Se a teltebb kategória.
2021. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Én amikor legkövérebb voltam, akkor 109 kg voltam. Most a 172 cm-hez 83 kg vagyok és még mindig nagyon rosszul érzem magam. Én magamat se tudom elfogadni, de téged se tudnálak, ne haragudj :(


Amúgy meg:

Minimum 160 g ch/nap szükséges az idegsejtek normális működéséhez. Amennyiben nincs megfelelő ch bevitel a szervezet belekezd saját magának előállitani a glükózt FEHÉRJÉBŐL ÉS ZSÍRBÓL. (glükoneogenezis) Orvosi felügyelet mellett megengedett csak a 120g ch-s diéta, de az is már brutális stresszt okoz a szervezetnek. Ha kiiktatod teljesen a ch-t ketózisba kezd a szervezet, de ha utána nekiallsz enni visszahizol mindent a stressz okozta raktározás miatt.

/Fonyó Attila- Az orvosi élettan tankönyve/ lehet utána nézni te önjelölt dietetikus.

2021. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem akarok a személyes életbe vájkálni és tanácsot sem adni, hogy hogy és mit egyél, vagy ne. Te döntésed.


A húgom biszexuális 18 éves, 170 cm magas és 130 kg. Neki a női nemű párja femme. Kb. 175 cm magas és kb.50 kg. Már több éve vannak együtt.


Tehát akadnak olyanok, akiknek a molettebb Nők, lányok jönnek be. :)

2021. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

sajna nem a kérdésre válaszolok de csak nem követek el eget verően nagy hibát

én pasi vagyok és lehet bejönnél tetszenek a telt nők.

25f

2021. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!