Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus (vagyis 'csak nők')...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus (vagyis 'csak nők') kérdés. Mitől függ, hogy masztizás után felélénkülünk vagy épp fordítva: beálmosodunk?

Figyelt kérdés
Nem csak a fáradtság mértékével és a napszakkal függ össze? Mit tapasztaltatok? Ha reggel jóval korábban ébredtetek, mint kellett volna és még "belefér" egy kis gyengédség magaddal, akkor visszaalszol tőle vagy kipattansz és indulhat a nap? És este? Mire érdemes odafigyelni? (Van egy kis alvászavarom...)

2021. márc. 26. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rám mindig álmosítóan hat úgy ahogy a szex is, bár ott betudom annak hogy elfáradok közben és azért :D
2021. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam attól függ előtte fáradtabb voltam e.
2021. márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én maszti után mindig elálmosodok.:)
2021. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én álmos leszek, de sztem erre hetero nők is tudnak válaszolni, minek a leszbikus kategória?
2021. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Odaírtam zárójelben, hogy csak nőknek szól a kérdés. Valamiért az volt a benyomásom, hogy leszbikus kategóriában nagyobb eséllyel kapok valóban nőktől választ (ezzel együtt kevesebb trollkodást és pasi privit).
2021. márc. 26. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem teljesen egyén függő, hogy kire hogy hat. Nálunk pont ellentétesen van a párommal, míg én teljesen bekómálok tőle, őt felpörgeti. Én eleve "egylövetű" vagyok, ő igényli egymás után többször is, így figyelnünk kell, hogy én csak a végén menjek el, mert ha én elmegyek ott vége a bulinak ^^"
2021. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kidőlök,ugyan úgy ahogy szeretkezés után is.

31/N

2021. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!