Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire nehéz elfogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz elfogadni hogy leszbikus vagy?

Figyelt kérdés
Itt olyan emberektől várom a választ akik tudjak magukról hogy azok de nem tehetik meg hogy ezt teljesen nyíltan fel is valaljak
2021. márc. 28. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most épp nagyon nehéz...

32

2021. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű, főleg ha a környezeted nem túl toleráns, befogadó. Néha nehéz út ami a boldogság és önmagad felé vezet, de érdemes megharcolni érte mert csak egy életed van rajtad is múlik hogy alakítod.
2021. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. Miért?
2021. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakítás
2021. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem pont leszbikus vagyok, viszont nem hinném, hogy nagyon számít.


A válaszom: könnyen. Persze eleinte nehéz volt. Rájöttem, nincs más választásom. Vagy ez vagy a boldogtalanság. Akkor már inkább legyek boldog, az a fontos :)


A környezetem meg mondhat akármit. Nem esik jól, de nem hagyom, hogy ez hátráltasson bármiben is.

2021. márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok leszbikus, de leszbikus párkapcsolatban élek. Saját magam elfogadni nem volt nehéz, szerencsére a családom is és a baráti köröm is elfogadó, számszerint egyetlen ember volt az életemben akivel ez gátat szabott a kapcsolatunknak, de ez legalább segített abban, hogy kik azok akik tényleg úgy szeretnek ahogy vagyok. Teljesen nyíltan ennek ellenére nem tudom felvállalni magam, valamint a páromat sem. Én pánszexuálisnak vallom magam, ezt eleve nehezebb elmagyarázni bárkinek is. Emellett pedig az "ősmagyar" közvélemény sem segít ezen. A melóhelyemen pl tipikusan divathóbortnak tartják az egész lmbtq kérdést, kirúgni ugyan nem rúgnának ki miatta, de biztos vagyok benne hogy nem viszonyulnának utána ugyanúgy hozzám a kollégák és kirekesztenének, hogy én magam döntsek úgy, hogy felmondok, de sajnos specifikus a szakmám nem tehetem meg hogy csak úgy melóhelyet váltok, így marad a titkolózás.
2021. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!