Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tudtad elfogadni magad?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtad elfogadni magad?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem rá,és egyszerűen képtelen vagyok elfogadni.Szoktam mondani magamnak hogy ez biztos elmúlik majd és hogy csak beképzelem

Családban mindenki homofób...(Én nem)



2020. aug. 15. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy.Viszont mindegy is, mert úgysincs senkim. 😻😻 Meg nem is lesz,és még csókolózni sem fogok, nem, hogy egyebek...😸
2020. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Idővel. Plusz ha jön a szerelem.
2020. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha eljön a szerelem akkor másra nem is fogsz koncentrálni

El fogod fogadni magad és utána teljes lesz az életed

2020. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3:Már,ha viszonozzák.😹😹
2020. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Sok sok idő,és elfogadó környezet/barátok (ha már a család szóba sem jöhet),illetve

Ha majd Rád talál egy olyan ember,aki őszintén szeret s támogat,segíteni fog abban,hogy ahogy Ő is,Te is elfogadd magad olyannak amilyen vagy,úgy ahogy vagy.

:)

2020. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!