Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok között milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok között milyen szép nők vannak. Miért nem a férfiakat szeretik és babusgatják?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm egyszer meglátott két lányt és annyira megtetszett neki, hogy szólt nekik hogy gyönyörűek vagytok. És megköszönték, de kiderült hogy leszbikusok.Azért sajnálom kissé, mert ha nem azok lettek volna és kölcsönös lett volna a tetszés, akkor a szerelem is kialakulhatott volna.


Egy csomó gond van itt ebben a női társadalomban. Van olyan nő, aki több különböző dolog miatt döntött az mellett, hogy végül a nő mellett teszi le a voksát. És akkor egymásra ugranak a nők ahelyett, hogy a férfival lennének. Olyan is van/volt, aki azért van inkább nővel, mert keveset vagy alig foglalkoznak vele az ágyban. Hát ha nekem lenne valakim, biztos nem ezért hagyna el. Amikor már itt tartunk, hogy ez a baj, az tényleg baj, mert akinek van lehetősége mondjuk, hogy foglalkozzon a nővel, az nem foglalkozik, akinek nincs az foglalkozna de nem tud.


Ugye az még az érdekes, hogy a leszbikus nők képesek vadászni azt, aki számukra tetszik, még akkor is, ha azok kapcsolatban vannak. Ez nem egészséges.



#leszbikusok, nők
2021. márc. 28. 20:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Megint itt vagy?

Megpróbálni ráerőszakolni a saját szexuális preferenciádat másokra sokkal egészségtelenebb, mint az azonos neműek kapcsolata. Neked ez már a sokadik ilyen kérdésed. Nincs annyi leszbikus az országban, hogy miattuk ne jusson nő a férfiaknak. Tessék leszállni róluk és kölcsönös szimpátia után menni!

2021. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem döntés kérdése hogy valaki leszbikus lesz.

Én biszex vagyok, de ez nem úgy működik hogy egyszer csak gondoltam egyet hogy hmm én most akkor a nőkhöz is vonzódni fogok mert miért ne..

A leszbikus nők azért nem a férfiakat szeretik mert nem vonzódnak hozzájuk. Nem olyan bonyolult ezt megérteni.

2021. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Jó hát az egyik nő leszbikus, a másik pénzéhes.
2021. márc. 28. 20:46
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Azért vagyok leszbikus én is, meg minden más leszbikus is, mert a férfiak teljes mértékben hidegen hagynak, a nők meg vonzzanak.
2021. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ezek vagytok ti.
2021. márc. 28. 20:49
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez a két nő típus létezik a földön? Jó tudni:D

A barátnőimnek átlagos keresetű párjuk van, és nem is leszbikusak. Milyen érdekes..

2021. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj hogy ti azt hiszitek hogy a noket csak megbaszni kell! De nem, ha fejben nulla vagy, vagy egy idiota (lasd: a tukorben), akkor ugyis el fog hagyni, legyen az no vagy pasi vagy egy pitypang az arokparton.

Nem fogod megvenni egy viszkivel! Aztan most mar leakadhatnal a temarol, nem oltottak meg szet elegge?

2021. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondok valami szomorút: vannak nők, akik nagyon is heterók. DE ha jön egy utcán leszólítós, kellemetlen alak, akkor bármit képes kitalálni, hogy lepattanj róla.

Nem biztos, hogy az utcán az a két nő nem volt őszinte.

De el tudom képzelni, hogy néha heteró nők is azt mondják neked, hogy leszbikusok.

2021. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

7/8: Hát ahhoz te meg a társaid kevesek vagytok hogy szét oltsatok.


8/8: El tudom képzelni, hogy a fejed teli van rosszindulattal és fáj az igazság.

2021. márc. 28. 21:07
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
A whiskeys szétoltsa saját magát.
2021. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!