Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire érzitek nehezítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érzitek nehezítő körülménynek ismerkedésnél, hogy leszbikusok vagytok?

Figyelt kérdés
Nyilván kevesebb bi/leszbi lány van, mint hetero, de mennyire érzitek nehéznek, hogy ezen felül is minden téren hozzátok passzoló személyiséggel ismerkedjetek?

2021. ápr. 6. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Na pontosan ez a nehéz,hogy összeillő személyiségek legyenek. Vannak az egyszerűbb személyiségek,akik beérik tök egyszerűvel is,csak legyen valaki,meg beleszeretnek abba is,na nekik könnyebb. Én pl azért jóval összetettebb és kritikusabb vagyok (nem kell nagy dolgokra gondolni,tök alap dolgok,amik normál esetben jó lenne,ha meg lenne),nehezen kötődök,nehezebb úgy megfogni (vagyis nem lenne nehéz,de hát),és emiatt a hozzám hasonlóaknak szerintem mind nehéz. Meg ugye az is,hogy ki mit akar,nekem pl egy se veled se nélküled is jó lenne,ami nem kapcsolat,de valakinek meg csak az jöhet szóba,nekik szerintem még nehezebb,úgyhogy itt semmi nem mindegy.:/
2021. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehéz, mert kicsi a választék, főleg vidéken. Meg van aki nem vállalja fel, vele titkolózni kell, az se egyszerű dolog
2021. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!