Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt a legdurvább atrocitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább atrocitás, ami ért a leszbikusságod miatt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Anyám bántó szavai amikor megtudta rólam.
2021. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Mindenki lesza@rta a leszbikusságom, de én csakazért is elmentem a Priderra mindenki pofájába dörgölni, aztán a gonosz honofóbok azt mondták, hogy ezért nem kéne felvonulni otthon kéne csinálni. Ilyen durván elnyomtak.
2021. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

mint minden embernek, az identitásom nekem is komplex. annak ellenére hogy a nőkhöz vonzódom, tehát leszbikusnak érzem és tartom magam, vannak olyan férfiak, akik szerintem vonzóak, szépek, inspirálóak, érdekesek. a művészetekre, irodalomra fogékony vagyok, éppen ezért nem zárom ki ezt a részét se az emberi életnek. ettől függetlenül nem tudnék magammal egy férfit elképzelni.


emiatt volt az, hogy őszintén meséltem erről az élményemről egy internetes fórumon, és rámtámadtak nagyon sokan, hogy én nem is vagyok leszbikus, mindenféle címkéket ragasztottak rám amik nem feltétlenül pejoratívak, de nekem ahhoz az égvilágon semmi közöm, ezenkívül kártékony tendenciákat vezettek le az én hozzászólásom alapján. szerintem ez rendkívül bántó és diszkriminatív, ha valaki nem ért valamit a másik ember életében, nézőpontjában, identitásában, akkor ezt diszkréten is meg lehet kérdezni, nem csoportos haragot gerjesztve megalázni mindenki előtt. nem csak egyféle leszbikus identitás, irányultság van, és ez így szép.


ahogy az első is írta, nekem is az anyám volt az egyetlen személy aki igazán elutasító volt velem, többi ember csak bunkó volt vagy nem is érdekelte :D


volt még egy olyan élményem is, hogy a barátnőmmel szórakozóhelyen voltam és csókolgattuk egymást meg ölelkeztünk, kicsit annál több is történt, pont úgy, mint a tőlünk pár méterre lévő hetero pár. ez a szórakozóhelynek az udvarán történt egy kissé félreeső részen, és odajött egy biztonsági őr nagyon megalázóan és bunkóan leordítani MINKET (de a másik párost egyáltalán nem...) hogy ez magánterület, és kihívja a rendőröket meg kitiltanak, ha itt vagyunk. Megjegyezném, nem volt se kerítéssel, se kapuval, semmivel lezárva vagy megjelölve. Erre mondtam hogy "elnézést de nem láttuk a kiírást" gondolván, hogy éjszaka biztos nem láttam, de amúgy jelezve van. Erre mondta hogy nincs sehova kiírva, és tovább fenyegetőzött nagyon agresszívan. ezt bármelyik ismerősömnek mondtam, nagyon meglepődött, hogy ilyet mért csinál valaki.

2021. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Én egyszer az akkori barátnőmmel egy parkban ültem a padon a barátnőm pedig a vállamra hajtotta a fejét,tehát semmi csók vagy tapi vagy bármi egyéb nem volt. Erre két hajléktalan csávó odajött hozzánk és nyomdafestéket nem tűrő kifejezéseket kezdtek ordibálni,sőt az egyikük meg is indult felénk miközben végig fenyegetőzött,végül a barátnőmnek azzal sikerült leráznia őket,hogy rendőrt hív ha nem mennek el.


Másik eset szintén az akkori barátnőmmel. Este a buszvégállomáson voltunk,mindketten mentünk volna haza. Épp elköszöntem a barátnőmtől,áttöleltem és megcsókoltam mire négy vagy öt velünk nagyjából egykorú 17-18 éves srác elkezdett inuzultálni. A barátnőmnek azt ordibálták,hogy inkább velük kéne lennie,és hasonló dolgokat,engem meg elkezdtek lökdösni,és mindennek elhordtak.Csoda,hogy akkor nem vertek meg,de így se volt kellemes élmény. Azt még hozzáteszem,hogy a buszmegállóban jó pár ember volt még rajtunk kívül,de senki még csak oda se nézett,hogy mi történik..

2021. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Coming out után a szüleim nem beszéltek velem, viszont elmondtak mindennek. Nagynénémhez költöztem, aki szintén leszbikus, és ugyanúgy nem beszél vele a család.
2021. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1,5. azóta sem változott a helyzet?
2021. ápr. 30. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem. #5 voltam
2021. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
hülyén néztek rám. 56f
2021. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!