Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol tudok találni szép nőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok találni szép nőt?

Figyelt kérdés

Eléggé szép lánynak tartanak az emberek és nem tagadom, én is magamat, de nem vagyok elszállva, csak tisztában vagyok azzal, hogy hogy nézek ki. Viszont ha fellépek egy társkeresőre, szinte egyáltalán nem látok csinos/szép leszbikus lányokat, és annyira gáz a felhozatal, hogy teljesen reménytelennek látom már, hogy párt találjak. A valóságban nem nagyon tudok ismerkedni a munkámból kifolyólag, vannak barátaim, de azok nagy részének már gyereke van, vagy olyan kapcsolatban él, ahol nem fér bele a házibuli vagy bármi hasonló ahol új embereket tudnék megismerni és csak az ilyen szimpla talik férnek bele az életükbe.

Persze nem csak a külső számít, de nem akarok egy olyan nővel ismerkedni sem, akit nem találok vonzónak.

25 éves vagyok.



2021. jún. 4. 02:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt néhány szép barátnőm.

Nem ilyen címszóval adtam fel hirdetést:) úgyhogy ha nem valami lelkileg elcseszett egoista lányt szeretnél, talán neked se így kéne megközelíteni a dolgot.

Értsd: ismerkedj, és azzal gyere össze, aki tetszik…

Persze te dolgod.

2021. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy én tökre értem mit mondassz. Az a baj,hogy a külsőre szánt figyelmet tényleg ilyenkor 40%ra kell csökkenteni,mert vannak a mindenki számára vonzó lányok,de velük nem lehet beszélni,mert mintha valami bajuk lenne, nem tudnak (nyilván nagyra tartják maguk) beszélni,és így igazából nem lehet a külsőre akkora elvárást tenni,vagy óriási mázli kell. A legjobb,ha tényleg elsősorban külsőleg vonzó és megőrülsz már az első pillanattól kezdve,majd belsőleg is max olyan rossz tulajdonságai vannak,amik elnézhetőek. Meg ha az ismert Szomjas ,,Lady"-ből indulok ki,ő sincs már fent társkeresőn,de leszbikus,úgyhogy szerintem csak az ilyen partikon lehet már csak,ha ő féle lányokat akarnál. A szépség amúgy is szubjektív,és szerintem igen is kell ezzel törődni,hogy megfeleljen a másik is mindenhogy,ne csak ,,jó oké elmegy" legyen.
2021. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%

Kinek mi a szép?

Küldj képet!

2021. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

En ugyanigy vagyok mint te kerdezo:) a kornyezetemben senki nem gondolna rolam, hogy leszbikus vagyok, mert noiesen oltozkodok,sminkelek. Tenyleg nemtudom, hogy tudnek eloben ismerkedni velem hasonlo lanyokkal, mert emberekkel dolgozok es hiaba vagyok nyitott es kedves mindenkivel nem sikerul:(

22N

2021. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%
Ott ahol a csúnyák is vannak a nagy számok törvénye alapján. :D Amúgy meg szerintem ez már olyan szinten felszines, hogy nem is lehet rá érdemben válaszolni. Persze, hogy nekem sem minden nő tetszik, akiket feldob az app, de nem is gondolom magam ettől még felettük állónak. Mellesleg akadnak klasszikus nőies nők is, nem lehetetlen olyat találni, ha neked ők vonzóak.
2021. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#5 nem érzem magam felettük állónak, és nincsenek önértékelési problémáim, így lehet nagykepűnek tűnik az, ha tudom magamról, hogy jól nézek ki. Lehet ők jobbak valami másban, mint én, de szebb vagyok mint az átlag, így olyan nőt akarok aki szintén szebb mint az átlag. Persze a szépség relatív, de mindig voltak még vannak olyan lányok, akik kitűnnek a többi közül, ergo több embernek tetszenek, ők az átlag feletti szép lányok, ettől még nem biztos, hogy mindenkinek tetszenek, és itt nem a plasztikbabákra gondolok, hanem a természetesen szép lányokra.
2021. jún. 6. 18:45
 7/27 anonim ***** válasza:

Szomorúszerelmes, te vagy az?:D

(Sokat látott gyakorisok tudják mit jelent)

2021. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Sajnálom, én nem tudom. Mit jelent ?
2021. jún. 7. 06:43
 9/27 anonim ***** válasza:
7# jaaaj én is rá gondoltam egyből😅
2021. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Borzalmas ez a mentalitás itt, hogyha tudod magadról, hogy jól nézel ki, akkor elküldenek itt a francba. :) Én pont szeretnék valakit, aki egészséges önértékeléssel bír ilyen területen, de lépten-nyomon brutális önbizalomhiányba szaladok bele. Tinderen volt akivel órákon át dumáltam, majd pl. kioffolta magát, hogy neki tuti nincs esélye nálam. :) Már nem merek ismerkedni úgy, hogy lássanak, mert mindig csak szexre kellek. Én meg komoly kapcsolatot szeretnék. Itt meg ha szóba kerül kicsit a kinézet, akkor meg rohadjak meg, hogy nem egy önsajnáló magát csúnyának tartó, ilyen téren problémákkal küzdő egyén vagyok. Mondjuk már azt sem hiszem el online ismerkedésnél, amit kérdeznek. Én egyébként a fiús stílust képviselem, szóval felteszem nem rám gondoltál a kérdés kiírásakor, úgyhogy ezúton szeretnék neked sok sikert kívánni a párkereséshez és kitartás!
2021. jún. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!