Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol tudok találni szép nőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok találni szép nőt?

Figyelt kérdés

Eléggé szép lánynak tartanak az emberek és nem tagadom, én is magamat, de nem vagyok elszállva, csak tisztában vagyok azzal, hogy hogy nézek ki. Viszont ha fellépek egy társkeresőre, szinte egyáltalán nem látok csinos/szép leszbikus lányokat, és annyira gáz a felhozatal, hogy teljesen reménytelennek látom már, hogy párt találjak. A valóságban nem nagyon tudok ismerkedni a munkámból kifolyólag, vannak barátaim, de azok nagy részének már gyereke van, vagy olyan kapcsolatban él, ahol nem fér bele a házibuli vagy bármi hasonló ahol új embereket tudnék megismerni és csak az ilyen szimpla talik férnek bele az életükbe.

Persze nem csak a külső számít, de nem akarok egy olyan nővel ismerkedni sem, akit nem találok vonzónak.

25 éves vagyok.



2021. jún. 4. 02:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%

10# ne keverd össze az egészséges önbizalmat a "én olyan szép vagyok és rajtam kívül azok mind olyan csúnyák"kal

A kérdés alapból provokatív és valótlan mert ha voltál valaha társkeresőn láthatod hogy a kérdező valótlan dolgot állít hiszen elég vegyes a felhozatal. Ha nem talál olyan szépet mint ő ott sztem az ő fejében lesz a baj

2021. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%
jaj de ismerős a helyzeted 😂 Én is így vagyok vele, senkivel nincs bajom en elfogadok mindenkit úgy ahogy van.. de sajnos én sem találok szép lányt vagy nagyon ritka pedig én is 10.10nek mondanám magam és egyáltalán nem egobol pedig ez most annak tűnt... de csak tisztában vágyok az értékekkel. Amúgy én Tinderen próbáltam.. csak sajnos ott meg sok a hülye
2021. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#10 ne haragudj, de én sehol nem írtam olyat, hogy rajtam kívül mind olyan csúnyák. És ez nem egy provokatív kérdés, nem tudom, hogy neked mi bajod van, de érdekes módon vannak, akik ezt megértették és egyetértenek. Ez egy szimpla kérdés volt, hogy hol tudok találni.


Szerintem bőven a te fejedben van a baj, ha még mindig ezzel jössz, ha zavar a kérdésem akkor lapozz tovább. Sajnálom, igenis van nálam egy mérce és számomra azok a nők nem ütik meg, ha tetszik, ha nem. Lehet ez neked valótlannak tűnik, mert számodra azok a lányok szépek, akik mondjuk számomra csak átlagosak. Én nem kötekedni jöttem ide, úgyhogy ezt engedd el.

2021. jún. 8. 12:04
 14/27 A kérdező kommentje:
#12 ez nem feltétlen egoizmus, szerintem jó dolog az, hogy te is tisztában vagy önmagaddal és nincs egy súlyos testképzavarod vagy önértékelési problémáid. Mostanság az ilyeneket kimondani már gáznak számít, és az a normális ha 10/10-es csajok úgy beszélnek magukról, mintha valami orkok lennének, persze nagyrésze nem így gondolja, csak a társadalomnak való megfelelés miatt tesz úgy, mintha nem lenne tisztában vele, hogy jó csaj. Persze vannak kivételek, akiknek tényleg komoly önértékelési problémái vannak, annak ellenére, hogy jól néz ki.
2021. jún. 8. 12:08
 15/27 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem zömmel azok beszélnek így magukról, akiknek hosszú évekbe telt elfogadni magukat, vagy még nem is sikerült, de annyira hajtogatják, hogy magukkal és mással is elhitessék.


Nagyon kevés TÉNYLEG szép lányt láttam, akik magukat kifejezetten szépnek látják (vagy épp előadják, hogy mindenki is annak látja őket).


Semmi támadás, csak a személyes véleményemet írtam le, mint itt bárki. <3

2021. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%
Szóval tényleg szép lány se merje inkább magáról azt mondani, hogy szép, igaz? Szerintem nem ez a magatartásforma, amit tovább kéne táplálni, így is elég probléma van a jelenlegi társadalommal.
2021. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
#15 🤦🏼‍♀️
2021. jún. 9. 23:12
 18/27 anonim ***** válasza:
58%

A szépség relatív. Néhány lány viszont túl sokat képzel magáról és nagyon elhiszi, amit nem kéne.


Ha szerintetek a túlzott magabiztosság a jó magatartás forma, mikor a sz@r is elhiszi magáról, hogy a polcon lekvár lesz, akkor rendben.

2021. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
25%
Alapvetően azok hiszik el magukról a leginkább. Hány kopasz, dagadt, buta férfi tartja magát a legkívánatosabb embernek? És háborodik fel, ha nem kell valakinek. Nem értem miért kell azon pattogni, amikor végre 1-2 jó nő is annak meri tartani magát és nem csak a hulladék. 😀 Fordítva kéne, hogy működjön. 🙂 De te amúgy azzal, hogy leoltod azt, aki végre az értékeit meri vállalni, reálisan nézni, pont az előző kategóriát fogod csak erősíteni. Mert az alapvetően olyan taplóparaszt, hogy úgysem érdekli.
2021. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként meg amit tolsz ez tipikusan az, hogy túl kevésnek érzed magad az ilyen nőkhöz, ezért előbb kicsit megtaposod az önértékelését, lezúzod az önbizalmát, jól leszólod, aztán akkor majd beéri egy hozzádhasonló kreténnel is. És az a baj, hogy a nagy átlag főleg pasiknál ezt tolja. 🙂 Fullos csajnak beszólogatás, aztán utána könnyebb felszedni. Gratulálni tudok csak.
2021. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!