Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszexuális lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszexuális lányok, ti hogy fogadtátok el, hogy a lányokat (is) szeretitek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Én biszexuális fiú vagyok, azért írok mert az mentem ezen én is, és mert nem írt más. Hát én coming out videókat néztem youtubon, többnyire angolul ha nem értesz angolul akkor van pár magyarul is pl:Maris videója. amúgy filmek is nagyon segítettek, rólam tudja is már a 2 legjobb barátom és támogatnak. Tud hogy nem vagy egyedül, mindenki a lmbtq közösségben át eset ezen, nem vagy sem az első sem az utolsó. Tud hogy minél hamarabb elfogadod annál könnyebb lesz a életed, mert nincs értelme utalni magad mivel ezt nem lehet megváltoztatni, én sokáig próbáltam, ha esetleg lenne kedved írni akkor nyugodtan írj, jó olyannal beszélni aki hasonló mint te. 19/f
2021. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még egyelőre nem fogadtam el és tapasztalatom sincs ebben hogy tudjam mit kéne elfogadnom mit nem. Ebben még csak fél úton vagyok
2021. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó!Lány vagy vagy pasi?Mi tart vissza?
2021. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nő vagyok, és egy partner hiánya erre
2021. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez a természetes. Nem volt semmilyen vívódásom.
2021. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehezen, és sokáig tartott magamnak is bevallanom, mert a családomban ez nem elfogadott. Mára már megbékéltem vele. Mondjuk még nem volt női partnerem, de szeretnék. Viszont senki előtt sem coming out-oltam és valószínűleg egy jó ideig még nem is fogok.
2021. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!