Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok Sarah Paulson és Holland Taylor kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan nem hallottatok róluk, de Google.

Csak az érdekel, hogy szerintetek hogy néznek ki együtt?

Szerintem semmi pénz dolog nem állhat a háttérben, mert nem gazdag (és annyira nem is nagy név) a 78 éves hölgy.

Igaz leszbikus szerelem?



2021. júl. 3. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Bőséges gyermekáldást Nekik! ❤️
2021. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Gyerekek ez a gerontofília
2021. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartom egészen normális dolognak.
2021. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem annyira nem néz ki öregnek. Ti kizártnak tartjátok egyébként, hogy beleszeressetek egy nálatok 30 évvel idősebb nőbe? Vagy soha nem volt rá példa, hogy vonzónak tartottatok egy annyival idősebb hölgyet?
2021. júl. 3. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
beleszeretni-vonzónak találni és kapcsolatban lenni egész más dolog
2021. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván, de az alapkérdés arra is vonatkozott, hogy szerintetek ez igaz szerelem, vagy esetleg valami más állhat a kapcsolatuk hátterében?
2021. júl. 3. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
sarah mindig idősebbekkel jött össze, nyilván van neki valami anya-apa komplexusa vagy valami hasonló, pl. mint amit a kettes írt
2021. júl. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bellatrix:3 válasza:
74%
Pénz nem lehet a háttérben hisz mindketten jó gazdagok. Amúgy szerintem csak simán szeretik egymást nem olyan nagy dolog ez. Nekem személy szerint mindkettő bejön. Nekem is bejönnek az idősebb nők! Pl: Stevie Nicks ő 73 simán össze jönnék vele, 26 vagyok amúgy. A szerelem nem kor függő amúgy. Meg nem minden a pénzről szól. Cukik együtt ha így boldogok lelkük rajta. A felsoroltak közül bármelyikkel összejönnék. Volt nekem is idősebb barátnőm az sosem számított, hogy mennyi köztünk a korkülönbség.
2021. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!