Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy nem meleg buliban hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem meleg buliban hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek egy szórakozóhelyre (sokat szoktam járni, de ezek nem melegbulik, hanem csak sima diszkók), hogyan szűrhetem ki a leszbikus/biszexuális lányokat? Nem voltam még lánnyal, de szeretnék.

2021. júl. 17. 05:33
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Maradj meg a normalitásnál, és élvezd a természet adta, egészséges önmagadat.

Ne kísérletezz, mert tönkremész.

2021. júl. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

#1-es


Nem a kísérletezés tesz tönkre, hanem az önmagunkban elfojtott vágyak meg nem élése. Persze ehhez jó önismeret is kell, de ha a kedves kérdezőt izgatják a lányok, és szeretné kipróbálni, hogy milyen egy azonosneművel együtt lenni akkor Isten adta joga azzal lefeküdni akit megkívánt és, ha a másik fél is beleegyezik.

2021. júl. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
szivárványos karkötőre gondoltam, de mostanában veszélyes ilyen dolgokat hordani.
2021. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1

Nem az volt a kérdésem, hogy legyek e nővel vagy sem. Köszönöm szépen, hogy ennyire aggódsz, de teljesen normális vagyok.

2021. júl. 17. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sima diszkoban ne probálkozz. Eleve vagy sikertelen vagy beállt csajokkal smárolhtsz aki amugy hetero de a leszbi tetszik a pasijának.
2021. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Ülj le,kortyold az italod és nézelődj.

Szemezz,mosolyogj. Aztán ha viszonylag sokáig 2-3 percig is fent tudod ezt tartani egy adott lánnyal. Akkor menj közelebb,pl táncolj vagy ilyesmi és közben nezd,utána meg oda mész hozzá.


Mondjuk szerintem ez csak abból a szempontból nehéz,hogy sokan baráti társasságal mennek discoba,nem feltétlenül tudhatják az adott lányról az irányultságot. Így alig ha nem el fog küldeni.


Szivárványos kiegészítőket azért nem javaslom,mert egy félhomály discoba becsiccsentve nem azt fogja valaki nézni,hogy rajtad milyen karkötő vagy fülbe való van.


Mellesleg pont ebből kifolyólag meginogtam egy heterónak hitt barátnőmnél,mert megláttam egy szivárványos karkötőt rajta. Persze full heteró,de szereti a színes kiegészítőket. Elhesegettem a gondolatokat,hogy ő biszex lenne. És valóban heteró.


De pl húgom heteró 100%,együtt vásároltunk pár hete és egy szivárvány mintás strand táskát nézett ki,milyen jó lesz majd a nyaralásra. Hülye fazonja volt,végül azért nem vette meg. Sok embernél a szivárvány nem egyenlő azzal,hogy akkor biszex vagy leszbikus.

2021. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

... Es azt tapasztalom h a melegek, inkább lányokat ismerek

De tuti h csapatostul járnak. Ha egyet megtalalsz, akkor ott van körülötte még jó pár.

Persze, van kivétel. Pl én. 🤣

2021. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!