Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha fiús és lányos típus is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiús és lányos típus is vagy egyszerre,akkor milyen tapasztalataid voltak eddig ismerkedésnél? Nem nehezítette meg a dolgod?

Figyelt kérdés

Kicsit megpróbálom elmagyarázni,hogy mire gondolok,mert elég összetett dolog szerintem,legalábbis én úgy élem meg néha:D.


Én ilyen vagyok,még nem volt kapcsolatom,úgyhogy még azt sem tudom,hogy egyáltalán top vagy bottom vagyok (nem hajtok a címkézésre,mert valószínű úgy érezném jól magam,ha mindkettőként lehetnék egyben). Néha kétségbeesek emiatt talán,mert inkább a nőiesebbek jönnek be,vagy akik fiúruhában is nők (ha lehet így kifejezni),de az ilyen típus legtöbbször meg mintha elvárná szerintem,hogy a kapcsolatban a másik domináljon folyamatosan,így ismerkedésnél ezt vettem le,hogy már a beszélgetésnél dominálni kell,és ő nem igazán akar +-t adni hozzá. Most ebben lehet nem látszik a nehézség,de kb nincs egy biztos oldal,nem lenne az,hogy én most nőies és bottom vagyok,vagy fiúsabb és top,hanem épp ami,és azért kérnék tőletek tapasztalatokat,mert egy átfogóbb képet szeretnék látni,hogy ez mennyire fontos dolog vagy mennyire nem:D (főleg ahogy észrevettem,a nőiesebbeknek inkább azok kellenek,akiknek rövid haja van,meg rendesen fiúnak néz ki,ami velem ellentétes,mert nekem a belső tulajdonságaim a fiúsabbak)


Szexuális téren ugyanez,hogy elképzelem magam főként dominánsként,de néha meg,hogy ,,más vágna a falnak",de ezt meg nehéz hosszú ideig elképzelni,mert nem fiúsat képzelek oda,és így nehezebb:D (de tudom,ez majd úgyis meglátom dolog,ha megismerek végre valakit,csak kíváncsi lennék,van-e még valaki így)


2021. júl. 26. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Én is így vagyok vele! De úgy döntöttem nem szabom magamat határokhoz. Bár még nem volt párkapcsolatom 😂😭

És még tapasztalatlan vagyok!😂

De azért sok sikert!🍀

2021. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majd idővel kiforr ez nálad/ belátod, hogy nem kell feltétlenül oldalt foglalni.. Jól eshet ez is és az is.


Másokat sem kell kategorizálni, fiúsabb lányt is lehet kenyérre kenni és lehet, találsz egyet tűsarkúban, aki magához se enged érni.


Mindenki olyan amilyen, te is jobban jársz, ha nem sztereotípiákkal teli fejjel állsz szóba a következő egyénnel.

2021. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!