Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok csinálnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok csinálnak olyat hogy felszednek egy pasit mert gyereket akarnak aztán mikor a gyerek megszületik már csak a tartásdij érdekli őket?

Figyelt kérdés
Miután megfogant a baba már nem kívánta az együttlétet, a születése után egy hét alatt elmúlt a szerelem, most vállni akar és láttam az autóbol vidáman kézenfogva sétállni egy lánnyal. Én voltam a balek? 33/F

2021. júl. 28. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
persze, kb a negyede a noknek..
2021. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

#1 Összetörték a szíved?


Amúgy nem. A leszbikus emberek donorral, vagy örökbefogadással dolgoznak.

Van olyan szituàció, amikor gyerekvállalás után jön rá a nő, hogy leszbikus, és alakít az életén. De az egy komoly beszélgetést vonz maga után, és nem is 1-2 napba kerül.

2021. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

ooooh baszki, azt nem fogyeltem hogy leszbikrol van szo. hetero nokre gondoltam. valaszom igy targytalan

1es voltam

2021. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Számukra sokkal egyszerűbb egy egyéjszakásból teherbe esni és aztán nem szólni senkinek. Ha kéri a tartásdíjat, te gyakorolhatod az apai jogaidat, mi értelme lenne, ha csak gyereket akart? Nem tudná nyugiban élni a saját életét, rengeteg rizikófaktornak teszi ki magát meg a gyereket. Házasodni ezért meg pláne senki nem fog.


Szar volt a házasság, elvált, te meg láttad egyszer kézenfogva egy másik nővel. Ennyi. Ne kombinálj, fogadd el ellene már nem tudsz tenni. Nem kell feleslegesen történeteket keríteni mellé

2021. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy az ember csak később jön rá, hogy homoszexuális. Amúgy én a helyedben szólnék neki, hogy láttam valakivel kézenfogva. (Bár én is mentem már barátnőimmel kézenfogva, de nem volt köztünk semmi).
2021. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #4-es írja, mivel mesterséges megtermékenyítésben nem vehetnek részt, "spermabankba" sem mehet jogszabály szerint csak a különböző nemű házastárs, élettárs így "élő donort" szoktak használni. S ahogy a #4-es írja nem is tud többnyire a pasi róla hogy gyereke született (sokszor direkt nyaraláson egy külföldi aki soha nem találja meg őket utána).

Tőled meg simán lelécelt a párod és most nem egy másik pasival, hanem egy másik nővel van együtt. Ez van.

2021. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
#1 Ki bántott?🥺
2021. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez valahigy nem áll össze. Real a storry de valahol hibázik.

Nem voltak jelek?

Ki akar egy kapcsolatban azonnal gyereket?


Na mindegy. Még ha csak látszatra is de probáld rendehozni a jaocsolatot, bárhogy! És minden beszélgetést rögzits!!! Hátha elszolja magát, akkor jobb helyzetben leszel a bíroságon....de azért beszélj egy úgyvéddel is.

2021. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!