Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan coming outoljak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan coming outoljak a homofob családomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy leszbikus lány vagyok egy elég homofob családban, főleg anyukám. Már elég régóta tudom hogyan érzek, de akárhányszor felhozom a homoszexualitás témát, vagy mindig leszid, vagy hogy: Ugye te nem vagy meleg(ezt a csunyabbik verziójával) mert ha igen megcsaplak vagy mehetsz ki az ajtón... Tudom ők más világban nőttek fel és hogy ez kényes téma, de egyszer úgyis elkel mondjam neki, de elég érzékeny ember vagyok és félek, ahogy persze sokan mások is... Szóval nem tudtok valami jó tanácsot adni?

2021. aug. 18. 10:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Én speciel heteroként sem beszéltem sokat a szüleimnek a szexuális meg érzelmi életemről.
2021. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Fontos lenne tudni hány éves vagy. Elmondani sokféleképpen el lehet, hidd el, hogy nem ez a lényeg, hanem azt kezelni, ami utána jön. Főleg, ha várhatóan negatív lesz a végkifejlet.

Függsz még bármilyen szinten anyukádtól?

2021. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Együtt érzek veled. Nem lehet könnyű, s a mostani helyzet még ront is ezen. Ha nem adodik olyan élethelyzet hogy nem kell előhozakodni a témával. Akkor egyelőre pihentesd a dolgot.
2021. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%
miert ereztek kesztetest hogy ezt kotelezoen tudassatok velunk? nyilvan megertem hogy konnyebb lenne ha elmkndhatnad, de mint latod, hajlektalan leszel ha elmondod nekik, de te meg igy sem birod ki hogy ne kurtold vilagga. nem vagyok homofob, de az hogy keretlenul az arcunkba toljatok a massagotokat, elhiszem hogy homofobiat valt ki az emberekbol. ulj le a seggedre es eld a vilagodat anelkul hogy foloslegesen tudatnad a nemi identitasodat..
2021. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 steven95 ***** válasza:
41%
Takarodj innen máshova #5ös.
2021. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%
6: nem.
2021. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy elég bensőséges,intim, és magánügyi dolog. Nem hiszem hogy neked aztán mindenképp elő kellene magad adnod előttük. Mi se álltunk oda az anyós elé, hogy márpedig jobb ha tudja hogy a lányában egyszerre ketten voltunk..
2021. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Én sem mondtam még el, de két év múlva koliba megyek és onnantól már nem lehetek hajléktalan így akkor tervezem elmondani vagy akkor amikor barátnőm lesz, mert sokkal jobban hangzik hogy

Anya, apa barátnőm van vagy Anya, apa leszbikus vagyok.

Szerinted melyik hangzik jobban? Szerintem a barátnőm van mert akkor már úgy sem tehet ellene. Szóval úgy tervezem majd ha barátnőm lesz elmondom. Addig nem szükséges tudnia róla bár imádom hogy mindig arról beszélnek hogy majd ha férjem lesz... Nahh ilyenkor elrohogom magam, mivel biztos vagyok benne hogy nem lesz férjem csak ők még nem tudják.

2021. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%

Nem tartozik a szülőre a gyerek szexuális szokása.

Mért kell hogy tudja mindenki. Éld az életed ahogy akarod és nem kell hivalkodni vele.

2021. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
22%
szerintem ne nézegess tiktokot :)
2021. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!