Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan coming outoljak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan coming outoljak a homofob családomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy leszbikus lány vagyok egy elég homofob családban, főleg anyukám. Már elég régóta tudom hogyan érzek, de akárhányszor felhozom a homoszexualitás témát, vagy mindig leszid, vagy hogy: Ugye te nem vagy meleg(ezt a csunyabbik verziójával) mert ha igen megcsaplak vagy mehetsz ki az ajtón... Tudom ők más világban nőttek fel és hogy ez kényes téma, de egyszer úgyis elkel mondjam neki, de elég érzékeny ember vagyok és félek, ahogy persze sokan mások is... Szóval nem tudtok valami jó tanácsot adni?

2021. aug. 18. 10:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
9%
Megvolt a kámingáút? Lávizláv van gyerekek, szüljenek a férfiak!
2021. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
8%

Pál apostol levele:


„Ezért Isten gyalázatos szenvedélyeknek szolgáltatta ki őket. Mint ahogy asszonyaik felcserélték a természetes érintkezést a természetellenessel, ugyanúgy a férfiak is elhagyták a női nemmel való természetes érintkezést, és egymás iránt gerjedtek fel kívánságukban; férfiak férfiakkal fajtalankodtak, de el is veszik tévelygésük méltó jutalmát önmagukban.”

2021. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%

😂 Pál apostol baszdki..

Ez valóban nagyobb bűn, mint a pedofil papok, az ország szarrá lopása, vagy gyűlölni másokat azért, mert mások.


Igen, magam is úgy érzem nagyobb esélyem van a pokolba kerülni, mint az átlagembernek… ja, nem.

2021. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%

#22

Kétlem, hogy ilyen szóhasználattal írt volna Pál Apostol levelet.

Vagy ezt emlékezetből írtad?

2021. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 sandrisbp ***** válasza:
100%
Ha a saját lábadon állsz majd, elköltöztél otthonról, van jövedelmed, akkor elmondhatod nekik - és ha valóban TÉGED szeretnek, el fogják tudni fogadni. Ha mégse fogadják el előbb-utóbb, akkor meg amúgy is jobb lesz neked nélkülük.
2022. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
29%
na azota hajlektalan lettel? bejott a tippem?
2022. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!