Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az hogy egy domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy domináns hetero csaj, szó szerint meghunyászkodik egy leszbi csaj előtt?

Figyelt kérdés

Mintha félne tőle, de miért?

Szerintetek hogy alakulhatott ez ki így?

Szellemileg és fizikailag is alárendelődik a leszbi csajnak, pedig amúgy meg tudja magát védeni.



2021. aug. 21. 23:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Barátnőm is ugyanez.Amikor pasija volt ott csinált mindent.Velem nem,félős
2021. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ember mindig fél az újtól, a mástól, az ismeretlentől. Ez lehet a helyzet itt is.
2021. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem függ össze a szexualitással ez.


Inkább az emberi tulajdonság. Lehet a leszbi csaj erősebb jellem,erősebb kisugárzású. A heteró csaj meg lehet domináns,de még sem annyira, attól is függ milyen közegben. Lehet,hogy a körülötte levők elfogadják az ő irányító szerepét. Pl ha főnök,üzlet vagy csoport vezető akkor érthető is. Vagy szimplán a baráti társaságban ő a legerősebb jellem.


Viszont a leszbi csajnak még erőteljesebb lehet a kisugárzása.


Én amúgy totál megadó,együttmükődő személyiség vagyok. Van egy barát barátnőm aki amúgy hasonló mint én. Viszont ő még is kicsit magabiztosabb így ha megyünk bulizni,vagy programozni jobára ő találja ki a dolgokat. Ő irányít.Mindig mondja nem szeret irányítani,de hát na ő felismerte a helyzetet,hogy én még nála is megadóbb vagyok :D


Én mindig barátnál is jobban kijövök azokkal akik erősebb jelleműek :)

2021. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!