Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy olyan társadalomban, ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan társadalomban, ahol nem lenne előítélet az lmbt-al szemben, de a hetero-lmbt arányok kb. ugyanígy lennének (tehát azt látnánk, hogy a párkapcsolatok többsége hetero), ott is lenne gondja az lmbt embereknek saját szexualitásuk elfogadásával?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
1%

Nekem az az elméletem ha ideális világban élnénk akkor a leszbikusok együtt lennének a homoszexuális férfiakkal

Mert egy puncira egy pénisz jut.

De amíg sok macsónak több nő jut mint egy addig fel lesz borulva a rendszer

2021. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Lol micsoda incel nézőpont.

Ennél azért bonyolultabb a világ aranyom :D

2021. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát oké 2es én kibírtam 28 évig nő nélkül. Te mit tettél le az asztalra:D
2021. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Najó bocsi
2021. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
#3 micsoda önfeláldozás..? Köszönjük.
2021. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A "heterók" közt van az a réteg aki szerint a melegség döntés kérdése...mert nekik az.


És igen, ez a réteg vonzódik a saját neméhez, de úgy van vele, hogy nem tesz semmiféle kísérletet se ez ügyben, sőt, be se vallja magának, mert hát nem kell a balhé, heteró kapcsolatban egyszerűbb.


Az öcsém is ilyen, saját bevallása szerint biszex, de nem akar semmit pasikkal, mert a kapcsolat "túl sok lenne", alkalmi dugást meg nem igazán akar senkivel.


A másik eset meg az, akinek nem esik le, hogy az. Sok nő annyira hozzá van szokva, hogy a női test szexualizálva van a médiában, hogy fel se tűnik neki hogy a többi csajt nem mozgatja meg az ilyesmi.

Pláne, hogy azt veszi alapul, hogy a férfiak hogyan élik meg a nők iránt érzett vonzalmat, és ez más dinamika mint egy nő-nő közötti.


Ugyanez a szitu pl azokkal akik egyszerre transzok és melegek. Sokan úgy vannak vele, hogy ááh, csak kicsit sportosabb, fiús csaj de mivel a pasikat szereti, nem lehet transz.


Azt se felejtsük el, hogy a melegek a hiv/aids krízis során nagy számban haltak meg, illetve rejtőzködtek, szóval a 80as-90es évek statisztikáján, ezeken a generációkon is látszik.


Manapság az internet segítségével sokkal többen jutnak hozzá ezekhez az információkhoz, pláne ha még angolul is tud az ember.


Szóval igen, szerintem legalább 30-40%ban lmbtq a népesség mindenhol.

A mostani tizen-huszon éves generációk között végzett kutatás legalábbis ilyen adatokat mért.

2021. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

"Hát oké 2es én kibírtam 28 évig nő nélkül. Te mit tettél le az asztalra:D"


Drága fiam ez nem eredmény hanem szegénységi bizonyítvány, én erre nem lennék büszke. Kicsit lehet tepernél tennél valamit a külsődért, a belső dolgokért, elmennél pszcihológushoz, lehet akadna nő is.



"Nekem az az elméletem ha ideális világban élnénk akkor a leszbikusok együtt lennének a homoszexuális férfiakkal


Mert egy puncira egy pénisz jut.


De amíg sok macsónak több nő jut mint egy addig fel lesz borulva a rendszer"


Igazából nem rossz ötlet egy lmbtq kommuna falu vagy kisváros, én támogatnám, jól kijövök meleg srácokkal, és mondjuk nem kéne kardozni a fodrásszal, hogy hogy vágja a hajamat.😏


Az mondjuk más kérdés, hogy ezt az egész gender dolgot nem vágod, mert az itt a jéghegy csúcsa.

2021. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sírok, hogy mit tettem le az asztalra 😂

Nálad láthatóan többet mert értem a gender témát, nem vagyok feleslegesen ítélkező és elég nagy tudásbázissal meg empátiával rendelkezem amit aktívan használok. De hát akinek csak annyi jut hogy arra verje hogy 28 évig nem volt nője és ezt másokra fogja... Legyen boldog életed vagy valami ❤️

With love, ✨the ketteske✨

2021. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!