Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Debrecenben van olyan hely,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben van olyan hely, ahol leszbikus párok zavartalanul lehetnek? Kvázi "törzshely". Parkra, ilyesmire gondolok, ahol nem szólnak be, ha kézenfogva ülünk, vállára hajtom a fejem. Szóval semmi intim dolog.

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan. Ahova nem járnak balhés alakok ott simán lehet lenni anélkül hogy belekössenek az emberbe, még ha másik lánnyal is van.
2021. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
MIért nem található felhasznalo vagy kérdező, legalábbis privi válaszra ez jön ki. Exit, Chicago pl ilyen helyek, ott normális vendégkör szokott lenni.
2021. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12: Nem tudom, nekem nem jelez semmi hibát az üzenetküldésben.
2021. okt. 24. 16:51
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Jópár tömbházat kisebb-nagyobb parkos rész választ el, ott vannak padok. A belvároson kívül meg főleg, arra pedig munkába menet-jövet kivételével a kutya se jár.

Ha ilyen gimis-egyetemista korosztály vagytok, simán elmentek barátnőknek is látszatra (szerintem). Szóltak már be amúgy valahol?

2021. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!