Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Két nő gyermekvállalása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő gyermekvállalása hogyan lehetséges ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egyáltalán megvalósítható ez?Ha lehet, olyanok írjanak, akiknek sikerült.

2021. okt. 20. 09:01
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
0%

"Ha én ezt hibának tartom, miért engem kell meggyőzni, hogy ez nem az, vagy kell együttélnem vele?


Dönthetek szabadon, hogy nem vállalom! Ki kényszeríthetné rám?


Ahogy a gendert is ki kényszeríthetné rám, hogy köteles vagyok tűrni, vagy tolerálni?


SENKI!"


Mondjuk az már régen rossz gondolkodás, hogy olyanért tagadod le a saját hús-vér utódod amiről ő maga nem is tehet... Hát ilyeneknek sem kéne gyereket adni, még a végén azért is utcára teszik hogy ha mondjuk nem kutya párti mint a szülők...

De gratulálok érett felnőtt ember létedre ennyire sok eszed van. :)

2021. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
0%
Az önlejáratás nem az elméletben van ami működésképtelen ugyebár, hanem abban, hogy ezt természetesen akarják toleráltatni, és elfogadtatni azzal akik ezzel nem értenek egyet vagy nem akarnak tudni róla, sem együttélni vele, sem tolerálni, sem tűrni a jelenlétét!
2021. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
69%

"Mondjuk az már régen rossz gondolkodás, hogy olyanért tagadod le a saját hús-vér utódod amiről ő maga nem is tehet..."


Nem rosszabb mint a világmegújító gender elméleteid..

Mindenki eldöntheti mit tolerál, és mit nem! Szerencsére.

2021. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
94%

#42

Szóval neked heteróként több emberjogod van mint másnak akik nem heterók, értem én...

És mégis mi a működésképtelen benne?

2021. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
0%

"De gratulálok érett felnőtt ember létedre ennyire sok eszed van. :)"


Elég annyi is, hogy tudjam melyik testrészem mire rendeltetett, és mire nem!


Ti még azt sem tudjátok eldönteni fiúk vagytok-e vagy lányok, vagy valami más a 100 egyéb közül!

2021. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
0%

#43

Én csak szegény gyereket sajnálom, hogy ha ilyen szülei vannak akik ennyi miatt eldobnák mintha sose lett volna közük hozzá... Mert láthatóan a szülőnek a gondolkodás módja minden ellen agresszív ami ismeretlen számára.

2021. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
77%

"Mert láthatóan a szülőnek a gondolkodás módja minden ellen agresszív ami ismeretlen számára."


Rosszul (is) látsz, a gender nem minden!

2021. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

"Ti még azt sem tudjátok eldönteni fiúk vagytok-e vagy lányok, vagy valami más a 100 egyéb közül!"

Mondjuk de el tudjuk dönteni. És mégis milyen 100 egyébre gondolsz? Mert az, hogy szexuális orientációban kik felé vonzódsz az nem függ össze azzal, hogy milyen nemű vagy.

Nemekből meg nincs 100+ féle, csak A nő, férfi, transznő, transzférfi, nem bináris és a genderfluid. Vagy talán van olyan nem is amiről nem tudok?

2021. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

"Rosszul (is) látsz, a gender nem minden!"

Tudod mit szoktak mondani... Ami általában igaz is szokott lenni.

Hogy aki ennyire gyűlölködik a másságok ellen az legbelül tudat alatt attól tart, hogy mi van ha ő is olyan. És általában kiszokott derülni, hogy a saját elvtársait gyűlölte addig. ;)

2021. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval neked heteróként több emberjogod van mint másnak akik nem heterók, értem én..."


Annyi jogom van, hogy ne fogadjam el!

Sőt ellenedolgozzak, ahol csak tudok az élet minden területén!

Nálam nem lesz gender alkalmazott (se), meg örökös se, és utód se!


Sőt. támogatom ezen "jelenségre" való előszűrő vizsgálatok kifejlesztését, és ezek alapján történő szelekciót, az "ellengender" mozgalom kialakítását!

2021. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!