Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Két nő gyermekvállalása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő gyermekvállalása hogyan lehetséges ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egyáltalán megvalósítható ez?Ha lehet, olyanok írjanak, akiknek sikerült.

2021. okt. 20. 09:01
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy aki ennyire gyűlölködik a másságok ellen az legbelül tudat alatt attól tart, hogy mi van ha ő is olyan. És általában kiszokott derülni, hogy a saját elvtársait gyűlölte addig. ;)"


Trójai faló pscihológiai trükk...


Kevés...



Egyszerű érzékszervi, agyi viszgálatokkal ki lehet deríteni, ki mihez vonzódik!


Elektródák a fejre, érzékelők a kézre, aztán jöhetnek a képek!


A detektorok regisztrálják az elektrokémiai reakciókat rájuk! Ami aztán kiértékelhető, mint a gyilkosoknál, pedofiloknál is.


Én vizsgálatilag is vállalom, hogy hetero vagyok onnantól mit fogsz mondani? Mivel jössz?

2021. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
0%

Szóval mégegyszer leírom, mivel látom töröltettétek, és ezután jelentem a kérdést is ha törölve lesz mivel véleményszabadságot korlátoz innentől diszkriminatív!


Nálam nem lesz sem gender alkalmazott, sem gender utód, sem gender örökös, és támogatom a genderszűrő vizsgálatok kifejlesztését, illetve az ellengender mozgalmat!

A vélemény, és szólásszabadsággal együttesen!

2021. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
20%
2021. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
94%

"Sőt ellenedolgozzak, ahol csak tudok az élet minden területén!"

Akkor ne lepődj meg ha visszanyal a fagyi. :D Mert minden hatásnak van egy azonos vagy nagyobb méretű ellenhatása. Ez igaz az emberi viselkedésre is.


"Sőt. támogatom ezen "jelenségre" való előszűrő vizsgálatok kifejlesztését, és ezek alapján történő szelekciót, az "ellengender" mozgalom kialakítását!"

Neked se volt normális gyerek korod akkor ha már ilyen negatív és ellenséges a gondolkodásod az ellen amit nem ismersz eléggé...

2021. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

"Trójai faló pscihológiai trükk...


Kevés...



Egyszerű érzékszervi, agyi viszgálatokkal ki lehet deríteni, ki mihez vonzódik!


Elektródák a fejre, érzékelők a kézre, aztán jöhetnek a képek!


A detektorok regisztrálják az elektrokémiai reakciókat rájuk! Ami aztán kiértékelhető, mint a gyilkosoknál, pedofiloknál is.


Én vizsgálatilag is vállalom, hogy hetero vagyok onnantól mit fogsz mondani? Mivel jössz?"


ez nem pszichológiai trükk. Ez csak egy ÁLTALÁNOS ÁLLÍTÁS tehát természetesen léteznek kivételek alóla, de léteznek olyanok is akikre igaz az állítás. Ennyi.

2021. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

"Szóval mégegyszer leírom, mivel látom töröltettétek, és ezután jelentem a kérdést is ha törölve lesz mivel véleményszabadságot korlátoz innentől diszkriminatív!


Nálam nem lesz sem gender alkalmazott, sem gender utód, sem gender örökös, és támogatom a genderszűrő vizsgálatok kifejlesztését, illetve az ellengender mozgalmat!


A vélemény, és szólásszabadsággal együttesen!"


Vak vagy koma. Nem törölték ezt a válaszod amit elismételtél. Csak lehet rossz oldalon nézted, vagy elkerülte a figyelmed.


És attól mert úgy viselkedsz a mássággal szemben mint hitler a zsidókkal attól még nem lesz pozitív amit írsz. Sőt pont ellenkezőleg.

2021. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
0%

"Neked se volt normális gyerek korod akkor ha már ilyen negatív és ellenséges a gondolkodásod az ellen amit nem ismersz eléggé..."


Sok mindent nem ismerek, ÉS NEM IS KÍVÁNOK MEGISMERNI!


A GENDER is köztük van, ahogy a mexikói kartellek vallató módszerei, és a sátánista szertartások, szeánszok gyakorlata is...


Eldönthetem? EL! Köszi!

2021. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

#57

Legalább ne olyan lenne a személyiséged még írásban is mint egy SS tiszté... Egyébként azt döntesz el magadnak amit akarsz, csak nem jó dolog ha azt a családod bánja a végén. ;)

Mert hidd el, nem egy ilyenről hallottam, hogy a magad féléket a házastársuk otthagyta és inkább a gyerek pártját fogta.

2021. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!