Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Általában mennyi idő az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mennyi idő az udvarlási, ismerkedési idő a leszbikusok között?

Figyelt kérdés

Mondjuk az első üzenet és az egy pár vagyunk között?


Ki mikor vallott szerelmet?


Mikor volt szex?


Mikor mondtátok, hogy egy pár vagytok?



2021. okt. 27. 21:50
A kérdező szavazást indított:
pár nap
1 hét
2-3 hét
egy hónap +
Egyéb
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima barátnőnrk indult, pár évig ezt játszottuk, évente egy tali stb. Aztán valamiért egyre több alkalom volt a találkozásra és már otthon a szüleimnél is segítkezett. Így össz vissz leforgása alatt azt mondanám hogy 4-5 év után jöttünk össze.
2021. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Hú de ráértek 👀😆
2021. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sok mindentől függ. Pl nekem sosem ment a randizgatás. Egyszerűen nem tudok úgy ismerkedni, hogy kifejezetten kapcsolatot keresek, és emiatt találkozunk (randizunk). Nehezen leszek szerelmes, alaposan meg kell ismernem a másikat ehhez, amire pár tucat randi sem elég. Minden kapcsolatom egy hosszabb ismeretségből alakult ki, mondhatni véletlenül. Tehát nekem hosszú időbe telt (akár évek). De biztos más jön ki annak, aki kapcsolatot keresve randizgat, és botlik bele egy "alkalmas" félbe. Ott biztos gyorsabb a tempó. Ismerek olyat, akik az első randi után már egy pár voltak.
2021. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem így megy, nincs olyan hogy átlagos vagy általános.

Nekem is volt olyan, ami hónapok múlva lett kapcsolat, meg olyan is, ahol az első talin már szexeltünk és kapcsolat is lett belőle.

Minden helyzet és minden ember más.

2021. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy vagyok,ahogy a 3-as válaszoló,úgyhogy osztom.
2021. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sajnos még nem alakult ki sehogy sem kapcsolat nővel.


De randizgatás az nekem sem az igazi, olyan kényszernek érzem. Itt is volt már,hogy próbáltam ismerkedni. De ez így erőltett. A kérdések meg úgy minden :/


Én is egyébként szeretem megismerni a másik felet előben.


Biszex vagyok,de pl pasikkal sem működött a randi dolog. Kollégammal voltam,igaz rövidke kapcsolat volt fél év. De akkor már 2 éve ismertük egymást. Sokkal másabb volt így. Mint,hogy badoon elkezdek irogatni egy full idegennel.


Viszont nőknél az a baj,hogy mindig heterókba futok bele.

Hiába próbálnék első körben inkább barátkozni :D egyszerűen hamar rájönnek szerintem,hogy velem vmi nem oké. Mindig koccoltatnak. Sajnos nyilván ha valaki tetszik annak szeretek segíteni,érdeklődök felőle, esetleg a szitu,téma amin keresztül megismerkedünk próbálok abba az irányba menni. Nem csinálom feltünően ezeket mégis abba marad még a barátkozás is.


Egy nő van most képben,szerintem alakulgat vmi, de ő meg elmegy külföldre :( lehet kint is marad. Ő a legesélyesebb eddig. Nincs szerencsém. Persze 100%-ra róla se tudom,hogy mizu van. De gyanús :D

2021. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

igazábol ember függő.

Van akivel 1héten belül megvolt minden.

És volt akivel 1hónapig csak leveleztünk.


Ha szerelemet vallasz utána már megy minden mint a karika csapás. Legalábbis nálam. Nagyon nem vagyok feltétlen híve a comingout-nak. De sajnos kell...

2021. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kéttényezős a dolog, tehát más ütemben halad mindegyik ismerkedés. Nekem a jelenlegi kapcsolatom a "legegészségesebb" ebből a szempontból.

Az "első üzenet"-et isteni szerencse, hogy tudtam dekódolni mert szakesten ért, erősen delíriumos állapotban. A mostmárpárom egyszer csak fölémhajolt (a szintbeli különbség miatt már akkor elment egy jóféle angyalnak), és elsopánkodott rajtam, hogyha összeszedem magam, igazán meghívhatnám egy italra (Nem tudtuk addig egymásról, hogy a másik is tényleg vonzódik a lányokhiz, ő csak a szivárványkeretes profilképem miatt próbálkozott be "hafélremegynemisfogokráemlékezni" alapon).

Ezután egy hónapig csak kerülgettük egymást campuson, közös csipkelődésünk volt, hogy olyan rossz a kávé a büfében, hogy megmutatjuk egymásnak a kedvenc helyeinket, csak legyen rá két óra közt idő. Kávézások, ebédek és rossz viccek sora következett. Ilyen bizalmas baráti viszonynak indult, bele is kényelmesedtem, ezért szerencse, hogy ő volt a bátrabb és hó végén szájrakapta végre bamba fejem.

Szóval egy hónap után kezdtünk gangelni az ő lakásán, ott már én is virítottam valamicskét a nonverbális kommunikációból. Nevezzük kb. 8 hétnek az első testiséget, itt ugye ő volt türelmes az én teszetoszaságommal.

Most már a maga valójában teljes értékű a kapcsolat, kijelenteni hogy "járunk" vagy "egy pár vagyunk" azonban mégsem történt meg. Nyilvánvalónak érződik szerintem mindkettőnknek de biztonság kedvéért lehet szólnom kéne neki hogy "gyere ide cseppet, baba, foglaljuk ezt szerződésbe". xD

2021. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát de nagy forma vagy útolsó,majdnem nem olvastam el ehhez a kérdéshez jött útolsó választ,de milyen jó,hogy megnéztem😂😂 Bár ilyenben sajnos még nem volt részem,viszont szintén ilyen szerencsétlen vagyok,meg húzom az időt,le se venni,hogy most akkor konkrétan mi is van,úgyhogy örülök is a boldogságotok mellett a személyednek,hogy nem csak én vagyok olyan,aki mellé jó,ha van egy bátor,aki észnél van és megteszi az első ,,apró"lépteket mondjuk lecseszéssel
2021. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!