Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiatal leszbikus lányok, igaz ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal leszbikus lányok, igaz ez?

Figyelt kérdés
A legutóbbi két leszbikus lány, akit ismertem, mind azt mondta, hogy sosem kezdenének biszex lánnyal, mert hogy undorítónak találják őket.
2021. okt. 29. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Miért kell ehhez fiatal leszbikusnak lenni? Nyilván igaz, ők ketten undorítónak tartják az ilyesmit.
2021. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok, sok leszbikus lány utasított vissza. Van aki nem bízik a biszexekben, és van akit taszít hogy fiúval is voltam már.

De szerintem az undorító, ha valaki undorítónak nevez emiatt. Én is ember vagyok, és nem én választottam a szexualitásomat.

Viszont szerencsére olyanok is vannak akik nem foglalkoznak ezzel, jelenlegi párom is leszbikus, és elfogad úgy ahogy vagyok.

2021. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
részemről nem igaz, kezdenék biszex lánnyal (a hűség nem szexualitástól függ!)
2021. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már biszex barátnőm, nem akart megcsalni palival és engem nem érdekelt, hogy volt palival. Sőt, előttem csak palikkal volt.
2021. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En leszbikus vagyok, nekem mindegy a parom szexualis beallitottsaga, ha biszexualis vagy olyan lany aki bizonytalan mert eddig meg nem szeretett egy not sem de engem vonzonak tart, en akkor is nyitott leszek ra. Az emberi szexualitast nem lehet merev kategoriakra lebontani.
2021. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagyok, nem számít, hogy egy lány biszex-e. Aki nem kezd biszex lányokkal, annak tévhitei és előítéletei vannak. Olyanokkal meg amúgy sem érdemes kezdeni.
2021. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!