Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak anyáskodik felettem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak anyáskodik felettem, vagy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akit már majd három éve ismerek. Nem azt mondom, hogy szerelmes vagyok belé, de nagyon nagyon rajongok érte. Ha nem lenne férje, és tényleg tudnám mit érez, akkor lépnék is felé, na de itt jönnek a furiságok. Hozzá képest nagyon fiatal vagyok, én 24 ő pedig 40 feletti. Az utóbbi időben, egyre többet fogdos, de nagyon szokatlan módokon, amik fel se tűntek mostanáig, mert egy nagyon közvetlen, édes nőről van szó, aki megérint, ha hozzád beszél. Viszont a legutóbb, mikor találkoztam vele és a kolléganőivel nagyon fura volt a szituáció. Elrántott maga felé úgy, hogy belém karol és közben magyaráz nekem. A legfurább viszont az volt, hogy a kolléganőihez beszélt egy témáról, amihez nekem kevés közöm van, de közben random megfogta a kezem, ami vizes is volt és szóltam is neki! Erre annyit mondott, hogy: Nem baj. Reflexből majdnem meg is szorítottam gyengéden a kezét, de az nagyon ciki lett volna, szóval inkább csak hagytam, hogy fogjon. Azért régebben ennyire nem volt felém ilyen affektív és ez érződik mostanában. Lehet eljutott arra a pontra, hogy a lányaként kezel, vagy ebből lehet valami?

2021. dec. 1. 23:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mennyire arcra fognak esni egyesek😃
2021. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

13:14

Nem hiszem.Tutira nem így viselkedne vele a nő MÁSOK ELŐTT, ha vonzódna hozzá, amikor ráadásul nem is egyedülálló, hanem FÉRJE van!Gondolkozz már el... Te sem ismered a nőket.Pláne a heteróként élő biszex hajlamúakat.LOL

2021. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kérdező fog arcra esni,ha túltolja a biciklit.
2021. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13:53

Ja, bocsesz.😃😃

2021. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem fogok arcra esni, mert nem fogok csinálni a helyzettel semmit :D :D :D
2021. dec. 6. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!