Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan ismerkedjek lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal ha csak pasik "néznek utánnam"?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy konkrétan leszbikus vagyok.De lányok nem érdeklődnek felőlem:(

Jó nyilván lehet oka,az hogy nem latszik rajtam hogy leszbikus vagyok,de az vagyok.Szoval így tökre tanácstalan vagyok



2022. jan. 22. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
internet, csajos helyek (sporthelyek, szauna, állatos események,...),
2022. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs a homlokodra írva, neked kell tudatnod a nagyvilággal. Tárkeresőre, dating app-ra adott, hogy beállítod az érdekelt nemet. Ha az utcán, tömegközlekedésen, suliban szeretnéd hogy leszólítsanak, hordj releváns gyűrűt, karkötőt vagy nyakláncot a leszbikus zászló színeiből. Ha vannak barátaid akikkel bizalmas viszonyt ápolsz és még nem tudják rólad hogy a lányokhoz is vonzódsz, megoszthatod velük, ők is akármikor összehozhatnak az ők tágabb ismeretségi körükbe tartozó leszbikusokkal, biszexekkel.
2022. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Én szivessen ismerkednék veled 25/L
2022. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!