Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez az új elfogadó lmbtq trend?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az új elfogadó lmbtq trend?

Figyelt kérdés

Kedves lmbtq emberkék ti tényleg olyan elfogadóak vagytok és a szeretet nevében cselekedtek?


Van egy új tiktok trend ami arról szól, hogyha még egy férfi nemi szervet látok ebbe vagy abba a sorozatba akkor leszbi leszek meg hasonlók.


Képzeljetek már el, hogyha egy férfi csinálna viccet a vaginákból milyen felháborodás lenne.

Nagyon kettős mérce van a mai társadalomba.

Nőknek mindent szabad, férfiaknak kuss.



2022. jan. 26. 00:31
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Undorítóak vagytok, akkor megcsinálom a női nemi szerv fikázós videókat kíváncsi leszek mennyi felháborodott nő fog kommenteket írni.
2022. jan. 26. 09:47
 12/32 anonim ***** válasza:
90%
Hmm, hát ha neked megengedett a felháborodás, akkor nekik is. 😂 Egyenlőség!✊🏻
2022. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
#10 Ha ez így van, akkor tessék javasolni a sok nőgyűlölő incelnek, hogy térjenek át "kolbász alapú étrendre".😂😂
2022. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
A leszbikus és bi nők a legnagyobb megrontói a társadalomnak
2022. jan. 26. 11:48
 15/32 anonim ***** válasza:
78%
#14 Az a bajod, hogy nem kellesz nekik. 🤣
2022. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg embert hallottam már arról viccelődni, hogy a nőgyógyász pasik mind bemelegszenek, mert annyi vaginát kell látniuk, hogy megundorodnak tőle.

Remélem ezen is felháborodsz most.

2022. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem ezt nem gondoltad teljesen végig. Miért a leszbikus vagy biszex nők sara lenne ez a trend, ha nekik eleve át sem kéne térniük az lmbtq oldalra, ha egyszer már ott vannak?

Ezeket hetero csajok csinálják, akik valamilyen oknál fogva dühösek a férfiakra és ilyen hülyeségeket állítanak, mintha a szexuális irányultságot meg lehetne változtatni.

Abban teljesen igazad van, hogy ez a trend sértő és káros. Csak szerintem azt nem látod, hogy nem csak a férfiakra, hanem az lmbtq emberekre nézve is.

2022. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
17 es na végre egy jó vélemény, amivel egyet értek:)
2022. jan. 26. 17:40
 19/32 anonim ***** válasza:
91%

A leszbikus és bi nők a legnagyobb megrontói a társadalomnak


Igazán? Én speciel dolgozni járok békés vagyok elvagyok a parommal. Mondd már meg mi az istent rontok ezen az eleve elcseszett tarsadalmon?!

Kvara le kene szállni már hogy a melegek a föld virusai mert ti heterok mind olyan csodalatos rendes normális életet éltek

Nem látok magam körül mást csak szennyet és ez nem azért van mert leteznek melegek

2022. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is fennt vagyok az appen, de érdekes mód ezzel a trenddel én nem találkoztam, szóval fogalmam nincs miről van szó.


A fyp, az érdeklődési köröd alapján állítódik össze, szóval valszeg azért dobta az algoritmus, mert ilyesmit néztél korábban.


Ha nem tetszik, a kis nyílra klikkelve ad ki olyan opció, hogy not interested, és így tudod alakítani a média fogyasztásodat.



Egyébként az interneten sokminden van, sok futóbolod is, és olyan is akivel nem értessz egyet, és ha nem tetszik, ne nézd.


És ezen kívül XY lmbtq ember nem felelő egy másik random lmbtq ember viaelkedéséért, elcseszett hot takejeiért és véleményéért.

Ahogy a heterók se, mi se vagyunk egy uniform csoport.

2022. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!