Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, egy kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy kapcsolatban nevetni vagy nevettetni szerettek inkább? (Leszbikus kategória!)

Figyelt kérdés
Egyáltalán mennyire fontos a humorérzék?

2022. márc. 22. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Szexelni. 24l
2022. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1-es, oké, akkor úgy fogalmazok, hogy egy olyan kapcsolatban, ahol fontos a másik személyisége is.
2022. márc. 22. 19:55
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Nevettetni
2022. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az az első,akit szeretek,ezért nevettetni.

Úgyis Vele együtt nevetek.😊

2022. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mind kettőt, de általában én vagyon a nevettető fél ^-^
2022. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos a humorérzék, minden emberi kapcsolatban, nem csak a párommal.

Imádok megnevettetni másokat és a legjobb az, ha érti a poént a másik fél és rögtön tud is reagálni valami frappánsat.

Szóval nálam ez is-is.

2022. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem nagyon van humorérzékem :D de persze mind2t szeretem, es igyekszem fejlődni :D 25/L
2022. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nevettetni, barátnőm olyan kis bolond, aztán, ha jó alaposan meg tudom nevettetni én is őt akkor az hatalmas sikerélmény nekem:)
2022. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mind 2. Nem jó ha az ember bohoc. De az sem ha másik az.

És az sem ha nem tudunk nevetni csak nézünk bután.

2022. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem akkor működik ha kölcsönös.

Fekete humorom van, szóval igen, fontos, hogy a barátnőmnek is hasonló ruhóra járjon az agya, ha érzékeny hab lelke lenne, szerintem már szétmentünk volna a pitsába, évekkel ezelőtt.


Hogy érted, hogy az egyik fél nevettet? Valamelyik Humor Heroldként mondja a vicceket, a másik meg csak kacag? Szerintem baromi hülyén venné ki magát, ha van ilyen, az szerintem ritka.

Esetleg kezdetben, ha az egyikük kicsit szégyenlősebb, nem mer vicceket elsütni, de aztán kinyílik később.

2022. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!