Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus csajok könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilincs kérdése:

A leszbikus csajok könnyen beleszeretnek egy másik csajba?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Sok a fellángolás, ha egy másik csaj bejön, vagy szimpatikus?

Még akkor is,ha párkapcsolatban él az illető?

Akkor ezek szerint nem mély/ elég komoly az adott párkapcsolat?

Vagy szükségük van a drámára?

Esetleg "tiltott gyümölcs" érzet hiányzik?


Köszönöm a válaszokat🤗



2022. márc. 24. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem igy mukodik
2022. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. A leszbikusok csalják a másikat, ahol tudják mert kell a dráma? 🤔 Ha ez a kérdés, a válasz az, hogy nem. Ha félreértettem, akkor mellnézést. 🤗
2022. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki leszbikus, még nem lesz egyben könnyűvérű, hűtlen, kalandozó, stb. :)

Én azt tapasztaltam, hogy nemtől és mindenféle cimkétől függetlenül azok a fellángolós fajták, akik magányosak és nagyon vágynak már a szerelemre. Na meg persze fiataloknál fordul inkább még elő, amikor még nincs kiforrott személyiség, ízlés. :)

Ha kapcsolatban vagyok, meg sem fordul a fejemben, hogy mással flörtöljek vagy megcsaljam a párom. Ha ilyen merülne fel, akkor szakítanék.

Alapból is nehéz felkelteni az érdeklődésem, úgyhogy ritkán esem szerelembe, nekem nem elég csupán csak a külső. De ez csak én vagyok, mindig le vagyok pontozva, ha azt írom, hogy nekem a belső is számít és nem a szexre építek egy kapcsolatot. :)

De egyébként mindenféle kapcsolatban megesik a tiltott gyümölcs utáni vágy, a megszokás, ellaposodás, felszínesség, stb. Ez nem attól függ, hogy ki kit szeret.

2022. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert eddig elég sok olyan kapcsolatot láttam ismerősi/ haveri körben, ahol vagy csalták egymást folyamatosan, vagy plátói szerelmet/érzéseket tápláltak valaki más csaj iránt. És gondolkodom a miértjén.

Legtöbb esetben együtt maradtak a párjukkal- nekem ez is fura.

A kiszemelttel legtöbbször vagy kaland alakult ki, vagy csak egy rövid "szenvedés" volt (se veled , se nélküled dráma), vagy el se mondták a kiszemeltnek,mit éreznek.


Most kapásból 10 ilyen esetről tudok. Vegyes korosztály ráadásul.

2022. márc. 24. 21:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon furcsa módon ilyen emberekkel fújt össze a sors. Az én társaságomban nem tapasztaltam hasonlót sem. Van 3 leszbikus pár, akikkel jóban vagyunk, egyikőjük 20+ éve vannak együtt, másik kettő lassan 5-6 éve, mi a párommal közel 10 éve és senki nem kacsingatott ki. Ahogy előttem is írták, ez ember függő és nem attól lesz valaki csalfa, hogy kihez vonzódik. Heteró kapcsolatokban ez ugyanígy előfordulhat sajnos. A mondandóm ezen pontján elgondolkodtam, hogy van-e olyan barátom, akit megcsaltak, de csak egy eset jutott eszembe, szuper emberekkel barátkozom. 😃😁 Vagy olyanokkal, akik ilyenekbe nem avatnak be. :D
2022. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök fura. Én ellentétes sztereotípiával találkoztam. A munkahelyemen mikor a munkatársak fülébe jutott és jöttek sorban kérdezgetni, akkor sokuktól épp az a gondolatmenet jött vissza (nyilván tévesen, mert ne skatulyázzunk be senkit), hogy szerintük a leszbikus (,meleg) kapcsolatok tovább tartanak, mert jobban értjük a másik nyelvét. Ott ugyanez volt a válaszom: Nem szexuális beállítottság, hanem személyiség kérdése. Ahogy a leszbikus kapcsolatomban hű vagyok a páromhoz, úgy egy heteró kapcsolatban is ugyanígy lenne.
2022. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Vagy egyszerűen csak nem a megfelelő embert találták meg maguk mellé.

Köszönöm a valaszokat😊

Amúgy nem sok igazi barátom van,de szuper emberek.

Párokkal is próbáltunk barátkozni, gyerekesekkel, de sajnos mindig úgy éreztük, versengeni akarnak, kinek ügyesebb a gyereke...mi meg nem erre vágyunk :)

2022. márc. 24. 22:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csakosztani tudom a #3-ast,
2022. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok,véletlen elküldtem befejezetlenül,bocsánat.


Na szóval osztom a #3-ast,illetve a #6-ost is....

2022. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Keresem a páromat.


Jelige: faszkivan.

2022. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!