Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A mai nap először alszom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nap először alszom együtt a barátnőmmel és szeretnék szexelni is vele, de még sohasem szeretkeztem korábban senkivel, mit tegyek? 23L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőm és 8 hónapja együtt vagyunk. A barátnőm 26 éves, én pedig 23 vagyok. A barátnőmnek korábban már volt párkapcsota nővel, nekem pedig ő az első barátnőm. Még sohasem szexeltem korábban senkivel, ő viszont már lefeküdt a korábbi barátnőivel.


A mai nap együtt alszom vele első alkalommal és bár megbeszéltük, hogy "Semmi sem kötelező!" és hogy "Azt is megtehetjük, hogy csupán alszunk és semmi szex nem lesz!", én szeretnék szeretkezni vele. Aztán ki tudja, lehet hogy csak aludni fogunk, majd ahogy alakulnak a dolgok.


Nagyon várom a ma estét a barátnőmmel, de egyben izgulok is eléggé. A kérdésem, hogy milyen tanácsokat tudtok nekem adni? Mikre figyeljek oda? Mikre érdemes odafigyelnem? Lévén hogy a barátnőm tapasztalt, hagyjam hogy ő vezesse a dolgokat?



2022. ápr. 29. 13:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

16:27


Köszönjük szépen a jókívánságot!

2022. máj. 3. 17:40
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! Még sokáig együtt!! 😉
2022. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!