Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érdemes lenne elmondani az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne elmondani az osztálynak majd a kellemetlenségek elkerülése végett?

Figyelt kérdés

Gimibe fogok menni szeptembertől.Ami az osztály 4 volt szaksulis osztályból áll.szóval ilyen vegyes osztály lessz.És ugye leszbikus vagyok,de amikor a szakmát csináltam az évek alatt elegem lett a kérdésekböl hogy mikor lessz barátom es hasonló kérdések.El akarom kerülni mert nagyon kellemetlen.És felvállalni magam.Csak nem tudom jó ötlet e.

Azt még hozzátenném hogy velem egyidőben végzett egy lány,aki biszex,és lehet egy osztályba kerülünk.Viszont ez nem biztos egyáltalán,talán ha úgy lenne,lenne egy kis biztonságérzetem miatta



2022. máj. 18. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ezzel nagyon óvatosan csak.

Tuti fogsz negatív dolgokat kapni, sajnos.

2022. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

A legjobb, ha inkább el se mondod, nehogy kiközösítés, atrocitás érjen szexuális hovatartozásod miatt!

Még mondjuk a legjobb barátodnak se mondd el!

Hiába gondolod hogy neki bármit elmondhatsz, mi rá a garancia, hogy senkinek nem fogja elmondani?


17L

2022. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező!

Értelmes férfiak javaslata is érdekel?

2022. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Utolsónak:Nem.

legjobb barátnőm biszex,de nem egy suliba járunk. ezzel nincs is baj.És az osztályban eleve ki voltam közösítve,bár nem tudom miért.3 évet egyedül nyomtam le:) mert senkivel se lehetett értelmesen beszélgetni meg semmi mást.szóval veszíteni nem veszítenék szerintem.Megéltem a poklot egyedül is ott.és gondoltam úgy esély lessz,talán lesznek barátaim is meg minden jól menne

2022. máj. 18. 11:30
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne. Semmi közük hozzá. Ha megy ez "mikor lesz barátod?" kérdezősködés akkor nemfogják helyen kezelni a dolgot (vagyis sehogy) hanem értetlenkedés és félelem lesz urrá rajtuk,hogy mikor melyiküket akarod majd megerőszakolni a wc-ben.


Ahogy melegekeről is előszeretettel feltételezik,hogy bárki jó csak farka legye.

2022. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4%
Szóval akkor szakmát már csináltál, 20+ éves vagy. Nem mindegy akkor már? Nem itt fogsz életreszóló barátságokat kötni.
2022. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ohm nem teljesen.közel se vagyok a 20-hoz se annyira.
2022. máj. 18. 12:42
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Én nem mondtam el az osztálynak a leszbikusságomat, persze, nem jó hazudni, hogy nem nincs pasim még, aztán nem elmondani az igazságot. De nem szeretném megkockáztatni, hogy rám szálljanak és csak nehezebb legyen a suli.

Kérdező ezt neked kell eldöntened, figyeld meg az osztályodat majd és az alapján dönts.

2022. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Ne csak az osztályt, a tanárokat is figyeld meg. Egy ilyen hír hozzájuk is elér majd. És az idősebb korosztály még annyira sem elfogadó általában. Rám is rámszállt néhány, bár más miatt, és volt olyan, aki kijelentette, hogy ha rajta múlik, meg fog buktatni. 3-asig tudta lehúzni a jegyeimet amúgy, de így is megkeserítette az életem.

Gondold végig kicsit (én már idősebb vagyok, kicsit több tapasztalattal), ha az ennyire nagyon idegesít, hogy megkérdezgetik, hogy van-e pasid, akkor az ennél sokkal komolyabb szekálást hogy fogod tudni elviselni? Szerintem simán válaszolj nekik annyit, hogy még nem találtál olyat, aki megfogott volna, meg amúgy is a tanulásra szeretnél koncentrálni. Pár kérdés, és feladják.

Én csak akkor mondanám el, ha 1. kerek-perec rákérdeznének, mert nem biztos, hogy tudnék szempillarezzenés nélkül hazudni, 2. ha hosszú hónapok után úgy látnám, hogy kivételesen elfogadó az osztály, és az iskola hozzáállása is a témához.

2022. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#8 akkor elnézést kérek, nem rosszindulatból írtam.
2022. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!