Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, valakinek transz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, valakinek transz fiúval tapasztalata?

Figyelt kérdés

Olyan szituációra gondolok, ami velem is megtörtént. Anno megismerkedtem egy transz fiúval, aki egyáltalán nem kezdett még bele a hormonterápiába, egyebekbe és bár elég hamar kiderült róla, hogy transz férfi és nem egy nő, már kialakultak bennem érzések, vonzalom az irányába. Akkor nekem a transz téma elég új volt és eléggé össze is zavart ez a helyzet. Sokáig nem is akartam elfogadni, hogy a nőt láttam meg benne és az adta a vonzalmam alapját. Eléggé kiforratlan volt a személyiségem is emellett és az igényeim még nem körvonalazódtak, mit is szeretnék igazából. Mára már tudom, hogy a nők érdekelnek kizárólag.

Más került hasonló helyzetbe? Elmesélné nekem?



2022. aug. 9. 16:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
azon kívül, hogy hajlamosak megsértődni ha elhajtja őket az ember? Semmi. Mondjuk ez a nyomulós heterókra éppen úgy igaz.
2022. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kérlek, értelmezzétek a kérdésem
2022. aug. 9. 17:29
 3/28 anonim ***** válasza:
24%
Mit kéne értelmezni rajta? Pasival kezdtél, most meg önigazolás keresel hogy a nőt láttad abban akinek farka van. Ebben nincs tapasztalatom, mert tőlem csillámpóninak is hívhatja magát, ha pénisze van férfi, az meg kizáró ok nálam.
2022. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Édesistenem..

Azt írtam transz férfi! Biológiailag nő, de férfinak érzi magát. Így már tudod értelmezni?

2022. aug. 9. 17:40
 5/28 anonim ***** válasza:
8%
Azt írtad Transz NŐ. tehát férfi test. olvasd már vissza magad.
2022. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A kérdés értelmezése pedig arra is kiterjed, hogy ha nincs hasonló tapasztalatod, akkor teljesen felesleges írni.
2022. aug. 9. 17:44
 7/28 anonim ***** válasza:
9%
Talán tanulj meg fogalmazni, angyalka, akkor majd értető lesz mit akarsz.
2022. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam olyat, hogy transz nő... Szerintem nyomd ki a telefont és pihenj egyet.
2022. aug. 9. 17:45
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel ezért mentünk szét.


Éreztem, hogy valami nem oké, a szex se volt olyan, a dinamika is fura volt, ezért szakítottam. Két évre rá coming outolt, hogy õ pasi.


És nem, nem volt kifejezetten butch, sõt.

2022. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

Tök jó érzés az első néhány embernek tettetni a hülyét, vagy pont, hogy nem tettetni. Pedig rendben van a kérdező megfogalmazása.


Én nem tudok tapasztalatot mondani. Leszbikus transznemű lány vagyok, de eddig még csak cisznemű barátnőim voltak, és most már két és fél éve kapcsolatban is vagyok.

Ez a kapcsolaton belül kiderülő transzneműség hatalmas teher lehet akkor a kapcsolatnak. Nekem van egy ismerősöm, szintén transznemű nő, aki sok éve együtt volt már a párjával (aki cisznemű nő), mire comingoutolt. Aztán valahogy együttmaradtak, pedig a párja elmondása szerint heteroszexualitás volt. Gondolom a személyisége lehet az, ami végül mégis egyben tartotta a kapcsolatot, és ezáltal rájöhetett a párja, hogy mégsem hetero.

2022. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!