Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, valakinek transz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, valakinek transz fiúval tapasztalata?

Figyelt kérdés

Olyan szituációra gondolok, ami velem is megtörtént. Anno megismerkedtem egy transz fiúval, aki egyáltalán nem kezdett még bele a hormonterápiába, egyebekbe és bár elég hamar kiderült róla, hogy transz férfi és nem egy nő, már kialakultak bennem érzések, vonzalom az irányába. Akkor nekem a transz téma elég új volt és eléggé össze is zavart ez a helyzet. Sokáig nem is akartam elfogadni, hogy a nőt láttam meg benne és az adta a vonzalmam alapját. Eléggé kiforratlan volt a személyiségem is emellett és az igényeim még nem körvonalazódtak, mit is szeretnék igazából. Mára már tudom, hogy a nők érdekelnek kizárólag.

Más került hasonló helyzetbe? Elmesélné nekem?



2022. aug. 9. 16:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen kapcsolatban leszbikusként benne maradni eléggé őszintétlen dolog.


Ha közben rájöttél, hogy jé, biszex vagy, akkor okés.


De ha nem a pasit látod benne, homokba dugod a fejedet, az nem őszinte szeretet, és csak mindkettőnek fájdalmat okozol ha erről hazudsz.


Persze a gender bonyolult dolog, az ember nem jön rá azonnal, de ha egy ilyen összeférhetetlenség felmerül, akkor azzal foglalkozni kell, nem lehet csak úgy elhessegetni és azt várni, hogy nem lesz belőle probléma.



Attól még, hogy valaki nem indul(t) meg ezen az orvosi és/vagy szociális átalakuláson fizikailag, még ugyanúgy transz.



Szóval ja, jobb az ilyesmiből kilépni, hogy minél keveseb szenvedést okozz magatoknak.

2022. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok mindazzal, amit leírtál. Ez nem is egy jelen sztori, már régen kiléptem belőle.

Csak érdekelt más is futott-e bele ilyesmibe, de eddig azt látom nem igazán. Az szerintem megint egy más történet, ha egy kapcsolat közben jön rá és mondja el az egyik fél, hogy transznemű.

Velem az a helyzet, hogy akkor még valamiért azt gondoltam biszex vagyok, pedig mindig is lányokkal ismerkedtem. Mintha hagyni akartam volna valami kiskaput, nem akartam elfogadni. Aztán jött ő és azt hittem rendben van ez így.. Már az elején elmondta, hogy mi a helyzet vele, de azt hiszem nem értettem meg igazán. Vagyis érteni értettem, de a vonzalom meg nem egy racionális dolog.. Tartott ez a huza vona egy darabig, aztán vége lett. Lehet túl speciális ez a történés és ilyen mással még nem történt? Kissé egyedül érzem ezzel magam.

2022. aug. 11. 16:34
 13/28 anonim ***** válasza:
38%

Bárcsak ilyen egyszerű lenne a szexualitás hogy "hetero meg biszex"

Ki a rákot érdekel a cimke? Miért nem lehet úgy élni ahogy szeretnél? Ha szereted és boldog vagy vele akkor ne agyalj a cimkéken basszus. Éld az életed

2022. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

13, nem, ez nem így működik.


Persze, ott abban az időpontban látszólag kb semmi nem változik, és baromi könnyű így hátradőlni, hogy áhh, én csak élem az életemet.


De ez az egész transz életút nem csak egy cimke, nem csak arról szól, hogy udvariasságból X néven szólítod.


Egyrészt ott a dolog szociális része, hogy bevállalod-e, hogy egy láthatóan transz partnerrel élsz. Lehet, hogy mondjuk 5 vagy 10 éven belül ki fog nézni cisz pasinak, de lehet, hogy nem.

Most őszintén, fel vagy rá készülve, hogy utánnatok szólnak az utcán? Vagy meg akarják verni? Hogy közös lakás bérléskor diszkriminálnak ellenetek? Hogy a családod, baráti köröd erre hogy reagál?


És ez egy leki teher is a partnerednek. Lehet, hogy mondjuk bizonyos testrészeihez nem szereti ha hozzányúlsz, vagy csak ruhában akar szexelni, vagy csak sötétben.

És hidd el, ha nőként tekintessz rá, azt meg fogja érezni, és jó esély van rá, hogy inkább szakít mintsem ezt eltűrje.



Ha nem vagy pan/biszex, leszbikusként te tényleg tudnál vonzódni egy cisz férfihoz? Mert erről van szó.

Szakálla lesz, mély hangja, stb. Ez így leesett?



Te most tényleg felmérted miről van itt szó, mit jelent ez a cimke, vagy csak homokba dugod a fejed, és vállon veregeted magad, hogy micsoda toleráns ember vagy?

2022. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%

Én is transz vagyok barátom

Tudom miről beszélsz és tudom mire akarsz kilyukadni.

Én nem azt mondtam hogy a transz cimkét kell elhagyni

Hanem ezt a "biszex" és társait

Sajnos ebben az esetben ha boldog akar lenni a kérdező és szerelmes, akkor muszáj lesz ezt elfogadnia és nem rágódni ezen


Viszont ha teljesen leszbikus lenne a kedves kérdező, nem szeretett volna bele az említett férfiba

Mivel erős férfias kisugárzás társul mellé, hiába van p*nája meg kettő cickója.


Ha nagyon kellenek a cimkék, nyugtassa magát a pánszexuálissal. Teljes mértékben megállja a helyét, hisz nem csak a biszex és a leszbikus létezik.


Kérdezőnek:

Brutálisan nehéz ez a szituáció. Ne nehezítsd meg mégjobban neki. Értem hogy össze vagy zavarodva, hiszen ez egy teljesen idegen szituáció számodra. Tudom hogy felforgatott benned mindent, de próbálj meg vele beszélni erről. Hallgasd meg, próbáld megérteni az ő helyzetét is. Ha szereted (már pedig nagyon úgy jött le hogy ez szerelem) akkor ne akasztgass magadra cimkéket, az nem neked kell, másnak. Próbálj meg boldogan élni mindenféle rágódás nélkül. Máshogy nem lehet ezt a világot túlélni.

2022. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ha teljesen leszbikus lenne a kedves kérdező, nem szeretett volna bele az említett férfiba


Mivel erős férfias kisugárzás társul mellé, hiába van p*nája meg kettő cickója"


Jó, de akkor is fel kéne tenni a kérdést, hogy tényleg ezt a fiút szereti, vagy csak egy vágyálmot, amit belelátott?


Egy fellángolás egy dolog, de ismeri igazán a kérdező ezt a srácot? Úgy rohadt könnyű szerelmesnek lenni, hogy ott az orrodon a rózsaszín szemüveg, ilyenkor azt lát az ember amit akar.

2022. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Igaz. Mint az internetes kapcsolatok nagy része, abba szeretsz bele amit a másikba belegondolsz. Olyan tulajdonságokkal ruházza fel az illetőt ami neki tetszik.

Bonyolult szituáció. Nagyon bonyolult.

2022. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Az egyik válaszoló úgy érzem nem teljesen értelmezte jól az élményem.

Ez egy múltbéli sztori, már rég vége lett és nem szívesen élném át újra.

2022. szept. 9. 18:54
 19/28 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok valami tapasztalt a témában, de ha valaki férfinek születik, és egyszercsak nő akar lenni, szerintem az agyával történik valami, és nem a testével. (elsősorban) Egyébként a szerek, műtétek nélkül is elkezdene nőiesedni, a szervezete más hormonokat termelne. (próbálna) Tehát ebből azt gondolom, hogy ahogyan az emberi tulajdonságainkat az agyunkon keresztül, a ránk ható hatások változtatják, a nemi tulajdonságainban is hasonlóan történhet minden. Így nagy valószínűséggel bármelyikünk lehetne meleg, leszbi, vagy hetero. Ráadásul az agy egy rettenetes fék, a spontán dolgok megakadályozásában! Az állatok mivel ösztönösen cselekednek tojnak rá hogy hím, vagy nőstény van "alattuk". Ha az ember az ösztöneire hallgatna, az agya nem tudná túlkomplikálni a dolgokat.
2022. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az ember az ösztöneire hallgatna, az agya nem tudná túlkombinálni a dolgokat"


Ez így van

Mivel akkor sokkal nagyobb problémáink lennének ha mindannyian csak az ösztöneinkre hagyatkoznánk :D

2022. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!