Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, valakinek transz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, valakinek transz fiúval tapasztalata?

Figyelt kérdés

Olyan szituációra gondolok, ami velem is megtörtént. Anno megismerkedtem egy transz fiúval, aki egyáltalán nem kezdett még bele a hormonterápiába, egyebekbe és bár elég hamar kiderült róla, hogy transz férfi és nem egy nő, már kialakultak bennem érzések, vonzalom az irányába. Akkor nekem a transz téma elég új volt és eléggé össze is zavart ez a helyzet. Sokáig nem is akartam elfogadni, hogy a nőt láttam meg benne és az adta a vonzalmam alapját. Eléggé kiforratlan volt a személyiségem is emellett és az igényeim még nem körvonalazódtak, mit is szeretnék igazából. Mára már tudom, hogy a nők érdekelnek kizárólag.

Más került hasonló helyzetbe? Elmesélné nekem?



2022. aug. 9. 16:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
24%

#20

A "csak" -ot Te tetted hozzá.

Az emberek nagy része így is ösztönlény, csak sajnos nagyon primitív, és meg is marad az ösztön szintjén.

2022. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Amúgy én ezt nem értem.. Ennyire nem lehet megérteni a kérdésem tartalmát?.. Már nem tudom hanyadik ember érti félre, gondolja túl, képzel bele más dolgokat.. Hagyjuk az egészet a ..csába akkor. Azért köszönöm az értelmes válaszokat!
2022. szept. 16. 20:43
 23/28 anonim ***** válasza:
19%

#22

"gondolja túl, képzel bele más dolgokat"

Te gondolod túl. Szard le hogy lefeküdtél olyannal, akiről a mai fejeddel úgy gondolod nem kellett volna. Éld úgy az életed ahogy neked jó. Az aki akkor voltál, megváltozott!

2022. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Semmit nem gondoltam túl. Leírtam a történetem és azok történeteit vártam, akik átéltek ehhez hasonlót. Ilyen egyszerű az egész. Itt a probléma azokkal van, akik nem is figyeltek oda mit írtam. Beleprojektáltak egy csomó mindent vagy elkezdtek azon filózni, hogy mi a transzneműség, stb.

Csak olvasd vissza figyelmesebben az egészet.

2022. szept. 16. 21:17
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg tizenéves gyerekektől vársz útmutatást. Az átlagéletkor szerintem 15 év!
2022. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Akármennyi is legyen az átlagéletkor itt, én úgy látom a figyelmetlenség és projekció kortalan.
2022. szept. 16. 21:41
 27/28 anonim ***** válasza:
66%
Csak pár ember van itt aki hajlandó valakire pár sortól többet szánni. Itt csak az a lényeg, hogy névtelenségbe burkolva lehessen hergelni azt aki hagyja magát. Tudd be hogy nincs válasz, azoknak akik írtak valami hasznosat, (vagy igyekeztek) köszönd meg! Vagy elmehetsz egy agyturkászhoz is, de semmi garancia hogy tudna segíteni!
2022. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Azoknak már megköszöntem. Neked meg szevasz
2022. szept. 17. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!