Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi értelme van leszbikusnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van leszbikusnak lenni, ha valaki csak fiú kinézetű lányokra gerjed?

Figyelt kérdés
Van egy leszbi lány a környezetemben, eddig két barátnője volt akiről tudok, de mindkettőről teljesen azt hittem hogy fiúk, mert full úgy néztek ki, aztán megtudtam hogy amúgy lányok.. De ennek így mi értelme?
2022. aug. 26. 07:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Mi értelme bármely szexualitásnak?


Semmi.


Remélem megválaszoltam a kérdésed.

2022. aug. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Milyen választ vársz? Neki így jó és kész...
2022. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer megkérdeztem ezt egy leszbikus csajtól. Azt mondta, a punci az punci.
2022. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én belelátom a nőiességeket a fiús lányokba. Most nagyon nem az extrémekre gondolok, a tomboyokban még látom a nőiességet, de bennük pld nem:


[link]

[link]


De vannak akinek ők is bejönnek… mindenki más.

2022. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Jöttem,h utáljatok.Akinek ez tetszik,az nem leszbi.Egy hetero pasi sem néz rá egy ilyenre,hiába van pin@ alattuk,hiába punci a punci.Aki nőt szeret,az az összképet nézi,nem azt,hogy lyuk van alatta.Akinek ennyi elég, háááát no comment.
2022. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

#5

Köszönjük, hogy mások helyett el akarod dönteni, hogy pontosan mihez vonzódnak.

No comment.

2022. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%
Köszönöm,h fel sem sikerült fogni,amit írtam.Nem arról volt szó,h nem szereti a puncit,akinek ez kell.
2022. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Ez nekem is rejtély, ha full faszikinézetű akkor miért leszbi. A punci csak sokadszorra látszik. Es utána sem egyfolytában.
2022. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

"Nem arról volt szó,h nem szereti a puncit,akinek ez kell."

Hát akkor elég rossz a szövegértésed, mert az alap gondolatmenetre objektáltam.

2022. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
Oké,de ahogy egy hetero pasinak nem kell férfi fejű nő,egy full leszbikusnak sem kell.Nekem mindegy,ha neked ez kell,csak akkor bi vagy,a leszbi részét jobban megélve.
2022. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!