Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen gyakori a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori a hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés

Kinek hány partnere volt akinél összejött, mennyinél nem sikerült? Akinél nem lett, annál miért nem? Van összefüggés olyan értelemben hogy biszex-e az illető?


A kérdés elsősorban leszbikus és biszex lányokhoz szól. Pasik, ne trollkodjatok olyanokkal hogy ahhoz pénisz kell még egyebek!


2022. szept. 12. 00:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
17%
Van egy “vad” feltételezésem. Nem lehet hogy a g pont ingerléséből lesz a hüvelyi orgazmus? Nekem ez még mindig fura hogy az utóbbi kijön a csiklóhoz, és ott jelentkezik a boldogság. Fejben nekem ez eddig olyan volt, hogy dugim dugom dugom. G pont találat jó pont, ha valahol ott “találom el” (mármint körülötte, vagy a környékén) abból meg kapsz egy hüvelyi orgazmust ha összejön megfelelő mennyiségű találat. Ha meg bejönnek a bónuszpontok is, akkor kapsz egy plüssmacit is. 🧸
2022. szept. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%

Kb 2 volt egész életemben. A többi csiklós.

30n

2022. szept. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak csiklóorgazmusom van. Viszont teljesen más érzés ha csak a csikló van ingerelve, vagy a hüvely és csikló egyszerre. A csikló mint szerv nem egy kis "bigyó", van két nyúlványa bent ami közvetlenül kapcsolódik a hüvely falához.

Én nem hiszek a g-pont létezésében.

Szerintem az orgazmust minden esetben a csiklónak köszönhetjük. Maga az érzet pedig valószínűleg az anatómiától függ. Hogy hogy helyezkedik el a csikló a hüvelyhez képest, hogy milyen vastag a hüvely fala és mennyi idegvégződés található ott.

2022. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
12%
Nincs köze a csiklónak a hüvelyi orgazmushoz. Akinek volt már mindkettő, az tudja. Egyrészt teljesen más érzés a kettő. Másrészt én pl csiklóorgazmus után nem szeretem ha hozzáérnek, kellemetlen, kell egy két óra mire már nem lesz olyan érzékeny, hogy rossz legyen. Hüvelyi orgazmusból viszont jöhet több is egymás után, nincs utána az az érzékenység.
2022. szept. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
84%

Nekem csiklo es huvely egyuttes izgatasatol van huvelyi orgazmus. Nekem a csiklombol indul, es csikloinal ott is marad, huvelyinel meg tovabb megy az inger a huvelybe. Nehez ezt leirni. Egyebkent a csiklo egy brutal nagy szerv es a huvely 2 oldalan van 1-1 nagy tomloje. Ha ezek a tomlok is rangatoznak, abbol erzed ugy hogy huvelyi, mert az izmokat is ugy remegteti, pumpalja hogy a csillagokat latod, olyan brutal jo.

Huvelyi ferfivel 2x volt. Magamnak 99%-os sikeressegi rataval tudok okozni.

2022. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%

Hüvelyi izgatás által kiváltott orgazmusnál is többnyire a csikló belső, nem látható, hüvelyhez közel álló része van izgatva a G ponton keresztül.

Viszont! Ritkán ugyan, de előfordul, hogy valaki elmegy mondjuk mell izgatásától. Vagy álmában úgy, hogy hozzá sem érnek. Ilyenkor is a nemi szervekben zajlik le a folyamat természetesen. Ezért kár különbséget tenni.

Illetve maga az érzés, lefolyás is sokat változik. De nem csak azért, mert hogy hüvelyi vagy csikló. Ez évek alatt is változhat, vagy aktuális hangulattól, fáradtságtól függően. De akár az ingerlés módja, tempó, az eszközhasználat is befolyásolja. Pl hüvelyi izgatás nem olyan konkrét, mint közvetlenül a csiklóé. Ezért más módon juttat a csúcsra. Én amúgy képes vagyok mindkettő módon elmenni, plusz álmomban néha. Nincs különbség. A hüvelyihez hasonlót el tudok érni csikló izgatással is, csak nem olyan közvetlenül kell csinálni. Érdemes játszani vele, és sima csiklóval is az lehet élni "többféle" orgazmust.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem nálunk nem olyan fontos ez, mint hetero paroknál. Eleve sokszor kimarad a behatolós rész, legalábbis nálunk. Vagy csak kiegészítő izgatás. Mi nem érzünk arra kényszert, hogy feltétlen ez is összejöjjön.

2022. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
32%
Aki szerint szinte ugyanolyan a két orgazmus annak nem volt még hüvelyi orgazmusa, csak azt hitte, hogy az az volt.
2022. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
19%
A G-pont magasan van. Azt átlagos mérettel sajnos nem érjük el férfitársak. Azért van csak nagyon kevés hölgynek g-pont orgazmusa élete során, mert átlagon felüli péniszméret kell hozzá, a legtöbbünk pedig nem rendelkezik vele. Irigylem én is az átlag feletti mérettel rendelkező férfiakat, de álltassuk magunkat, és hazudjunk a leszbikus hölgyeknek. Bármikor megkérdezhetnek egy heteró nőt, felesleges higgyétek el.
2022. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Ohh no!

Hogy lehet ilyent mondani, h magasan van a G-pont és azért nem "érjük el férfitársak" ?


🐸 Csaxólok, hogy a 8-9cm alatti farok már mikropénisznek számít. Szerencsére ritka jelenség. Egészséges, normális férfi pénisze elér a G pontig.


Egyeseké kimondottan stimulálja is, és itt nem a hosszon/átmérőn van a hangsúly (bár nyilván kell egy adott méret)

2022. szept. 13. 09:59
 20/30 anonim ***** válasza:
17%
Köszi breki, hogy kikérted a nevünkben. (:
2022. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!