Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen gyakori a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori a hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés

Kinek hány partnere volt akinél összejött, mennyinél nem sikerült? Akinél nem lett, annál miért nem? Van összefüggés olyan értelemben hogy biszex-e az illető?


A kérdés elsősorban leszbikus és biszex lányokhoz szól. Pasik, ne trollkodjatok olyanokkal hogy ahhoz pénisz kell még egyebek!


2022. szept. 12. 00:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
9%
Kedves kérdező, ez az igazság. Te leszbikusként nyílván nem tudod ezt, de a g-pontot bizony csak hosszú pénisszel lehet ingerelni. Ezért is nagyon ritka a heteró nők körében. Csak felvilágosítottalak, mert ebben a témában te nem vagy a otthon. Ezt csak mi férfiak és a heteró nők tudják.
2022. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
31%
21: 🤣🤣🤣 Most miért mondtad el neki ezt a hatalmas nagy titkot, amit őőőkk nem tudhatnak? 😂😂😂😅
2022. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
98%
Én a 6 centis mutatóujjammal is életem a g pontomat. Nem kell mindent a kis farokra fogni.
2022. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
22-23, ne próbáljatok degradálni, se gúnyolódni! Ezzel csak ráerősítetek a sztereotípiára, miszerint a leszbikusok férfigyűlölők! Én csak őszinte voltam, nem kell rögtön gúnyolódni!
2022. szept. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
44%
21: Még mindig hülyeségeket beszélsz. Ne kezdj el veszekedni, ha egyszerűen nem értesz hozzá. Légyszíves hallgass, és figyelj. Hátha rád ragad valami...
2022. szept. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
18%
Ne akarjatok kioktatni, csak mert férfi vagyok! Én úgy vagyok vele, hogy csak sztereotípia hogy minden leszbikus ellenséges lenne a férfiakkal, de látom több benne az igazság mint gondoltam!
2022. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
34%
26: Huszonötös vagyok, és férfi. Amúgy a kérdésből az sem derül ki hogy a kérdező egyértelműen leszbikus...
2022. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Huhhhh...huhhh... azért ilyenkor látszik, hogy mennyire gyenge a szexuális oktatás itthon.


Az 1-es válaszolónak van igaza. Az orgazmus minden esetben a csikló ingerlésével jön létre. Általános tévhit, hogy a csikló csak a kilógó pici részből áll (aminek egyébként makk a neve). Valójában a csikló egy egy több részből álló, nagyobb izomszövet, ami körülveszi a hüvelyt is, és ami felépítésében és működésében hasonlít a péniszhez, pl van barlangos teste, ugyanúgy feltelik vérrel izgalmi állapotban, stb. (Kép: [link] )

Úgyhogy "hüvelyi" orgazmuskor is a csiklóban keletkezik az érzés, csak olyankor a makk rész helyett a hüvely falán keresztül a csikló belső részét éri a stimuláció. A G-pontnak nevezett dolog is a csikló belső oldalán található, lényegében a makk rész "túlsó oldala" (és nem, nincs mélyen, ujjal is simán el lehet érni...).


Anatómiailag ez a háttere a dolognak, érdemes/javasolt utánanézni.

2022. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
91%
amúgy azt annyira furcsállom, hogy páran perdöntő érvként írják, hogy "teljesen más a csikló és a hüvelyi orgazmus!!!4!4!" Nekem egy sima csiklói orgazmus is rengetegféle tud lenni, attól függően, hogy milyen a hangulatom, milyen módon és milyen körülmények között történik. De attól még az ugyanaz a szerv.
2022. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
#29 a nő orgazmus ezerféle lehet, ahogy írod is. Ellenben a férfiak orgazmusa sokkal kevesebb variációt mutat.
2022. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!