Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezhet hogy érzelmileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy érzelmileg vonzódom a nőkhöz, de a szexualitás velük is rémisztő nekem? Valami baj van velem, igaz? Nem normális ha valaki senkivel nem érzett még olyat, hogy szeretkezni akar vele, és “teljesen összeolvadni”.

Figyelt kérdés
Szóval szerelem jellegű vonzalmat csak nők iránt érzek. Amikor elpirulok, zavarban vagyok ha ott az adott nő, mindig mosolygok ha láthatom vagy beszélhetünk. Ábrándozok olyasmiről, hogy megölelem, összebújunk, kézen fogva sétálunk vagy ilyesmi. De ha elképzelem hogy pl meztelenül bújunk össze, vagy bármi ilyesmi az nem izgat, hanem kicsit inkább taszít. De az, hogy ő meztelen és simogatom az nem, de ha fantáziában én is meztelen vagyok az undorító számomra. És vágyom az orgazmusra, de a maszturbálást is undorítónak tartom magamnál (más csinálja, az nem érdekel). Létezhet, hogy érzelmileg és testileg is vonz, de a szex taszít? Mi bajom van?

2022. nov. 22. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%
Ő hozta erre az oldalra a privát szferáját. Tehát miről beszélsz?
2022. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%

8

sose bánd! kamaszkorban a legtöbb srácnak van ilyen-olyan kalandja fiúval, csak ez egy hatalmas tabu. magam tapasztaltam nem egyszer, hogy konkrétan akiről 100% tudom, az is ezerrel tagadja utána, mert hát ciki ... attól még megesik.

szóval csak az a lényeg, h emiatt ne legyen bűntdatot, teljesen normális, és nem emiatt nem vonzódsz a nőkhöz (max a bűntudat miatt, ami pedig feleslegesen van benned)

2022. nov. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

23 évesen azért nem vagy elkésve sem. de azért gondold át magadban, nem olyan egyszerű ez, hogy aszexualitás és kész. na meg annak is megvan a maga oka általában, még ha szeretik is csak egy magától értetődő irányultságnak beállítani. nem, nem az, mivel az ösztönök mindenkiben dolgoznak.

és mi volt tizenéves korban? az gimis srácon kívül?

2022. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akinek a kérdés kategóriájából nem volt egyértelmű, jelezném, hogy én is nő vagyok.
2022. nov. 23. 10:22
 15/15 anonim ***** válasza:
87%

Ezt hívják úgy orvosi nyelven, hogy homoromantikus aszexuális, vagy egyszerűbben aszex leszbikus.


Semmi baj nincs veled, ha neked ezek a határok érződnek természetesnek, így boldognak, egésznek érzed magad, akkor teljesen felesleges traumatikus szituációkba belekényszeríteni magad, hogy na, hátha jó lesz.


Azzal a pasival aki itt kekeckedik ne foglalkozz, szerintem az a nő aki eljutott odáig önismeretben, hogy 1, a saját neme érdekli, és 2, a szex meg nem, az valószínüeg a heteroszexualitást mint opciót már ezerszer átrágta, mert ez az első amivel az ember azonnal találkozik.


Mondom, nincs teveled semmi baj, ameddig a partnereddel őszinte vagy a kezdetektől, minden esélye megvan, hogy lesz valaki aki pont erre vágyik. Nem vagy vele egyedül

2022. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!