Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, van ott olyan személy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van ott olyan személy, ski még nem volt együtt fiúval?

Figyelt kérdés

Szinte az összes leszbikus barátnőm volt együtt fiúval. Eléggé kívül állónak érzem magam, hogy én csak lánnyal voltam és vagyok együtt.


26 / l /l


2023. jan. 25. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
2023. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A többség először pasival "kezdte" de rájött nem az lesz a saját útja. Ettől még vannak akik már eleve nem pasival kezdték hanem azzal amire igazán vágynak.
2023. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Te vagy a szerencsés, hidd el.
2023. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyet értek a 3-assal.
2023. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Akkor neked nincsenek leszbikus barátnőid, csak biszexek.


Én, az összes barátnőm és az összes exem sem voktuk soha pasival.


Igénytelen körökben mozogsz, vagy magad is pasi vagy, aki próbal érzékenyíteni a f@sz nélkül nem élhet a nő- témában.

2023. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam férfivel, őszintén, nem is akarok. Jelenleg is nővel vagyok kapcsolatban. Nem régiben voltam nőgyógyászaton, sajnos ott kicsit ciki volt, hogy meg sem kérdezték tőlem hogy mi a szitu, viszont szűz nyilván nem vagyok, mert egyéb ,,segédeszközöket" nyilván próbáltam/ próbáltunk már.

21/L

2023. jan. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 igen, a nőgyógyásznál én is így jártam...

Köszönöm a válaszokat.

2023. jan. 31. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!