Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok egymásnak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok egymásnak milyen gyakran játszák meg?

Figyelt kérdés

Szóval tudjátok azt, amit a legtöbb hapsi simán bevenne 🤭

Tapasztalatok jöhetnek, és az esetleges indítékok is


Lebukás? Beismerés? Gyanusítás?



2023. márc. 13. 19:49
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
#10-es csinálta jól. Beszélj az adott nővel. Egyébként meg teljesen mindegy, milyen orgazmusról van szó, mindkettő az. Van különbség, de olyasmi, mint a piros és a zöldalma. Mindkettő alma, csak egy kicsit más
2023. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Amióta nővel szexelek sohasem játszttam meg, viszont a nőknél észrevettem, hogy a hüvelyük szorít, ha elélveznek. Rá-rá szorít. 30L
2023. máj. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Sosem játszottam meg, de előfordul hogy elmarad. Még kapcsolat elején kicsit szégyenlős és gátlásos lehetek:)
2023. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13-as most a csiklóorgazmusról beszélsz, ugye?
2023. jún. 5. 09:36
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

Ha benne van a kezed, akkor érezni mikor megy el, ha hüvelyi, ha csikló, az ember izomzata pulzál, és ezt nem lehet megjátszani.


Ez mondjuk farokkal nem tudom érezni-e, de kézzel biztos.


Ha egyáltalán felmerült a kérdés, hogy elment-e, a válasz valszeg az, hogy nem.


De egyébként egy normális kapcsolatban ez nem gáz, néha mindenki túl fáradt hozzá, vagy épp nincs kedve, és ezzel semmi baj. Nekem is szokott lenni olyan, hogy inkább abbahagyjuk, a páromnak is.

2023. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
A csikló lábai belül körbe fonják a hüvelyt, szóval egy rendszer az egész.
2023. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy mi mit fon körül.
2023. jún. 5. 15:59
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

Ez arra volt válasz, hogy hüvelyi orgazmus vagy csikló orgazmus-e. Egy azon szerv, mert a csikló belül körbe megy.


Amúgy meg az anatómia ismerete eléggé része ennek a kérdésnek, mert itt elég sokan úgy tűnik nem nagyon értik, hogy mit tárcsáznak odalenn.

2023. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hagyjuk ezt a csiklómítosz-elméletet. Aki kicsit is gyakorlatias, az felfogja hogy teljesen más érzés a kettő.
2023. jún. 11. 09:49
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi különbség nincs, de biztos nem vagyunk egyformák. Attól még igaz, amit előttem írtak.
2023. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!