Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket zavar, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a barátnőtök hamar elélvez?

Figyelt kérdés

Hetero párkapcsolatban élő nőktől gyakran hallani, hogy nem igazán szeretik ha a pasijuk hamar elmegy.

Lányok ez nálatok is hasonlóan van, vagy nektek ez nem számít mert úgyis az ujjaitokat használjátok?


2023. máj. 13. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Sőt! :)
2023. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval nálatok sem jó pont XD ez megnyugtató, köszi
2023. máj. 13. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
En altalaban 5 perc alatt elelvezel, van amikor gyorsabban is sajna, de baratnomet mem zavarja, ugyan ugy kielegitem ettol fuggetlenul:)
2023. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szexi
2023. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Mindegy hány perc alatt élvez el, úgyis órákig kényeztetjük egymást.
2023. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Ki pontoz le véleményeket? 🙄 komolyan ez az egyik legtoxicabb topic...
2023. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem számít, mivel lehet folytatni utána még. Pasiknál is gondolom csak akkor gond, ha azzal vége is az akciónak.
2023. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

A pasiknál ez azért gond, mert ők nem bírják tovább csinálni és akkor vége van az aktusnak és a legtöbb nő nem élvez el 2perc alatt. A legtöbb pasi ezután nem fejezi be a nőnek kézzel vagy nyelvvel.


A nők viszont bírnak több orgazmust is egymás után, tehát nem gond egyáltalán

2023. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavar mert ez nem a szeretkezés végét jelenti
2023. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Van ilyen is, olyan is, az a fontos, hogy jól érezzük magunkat. Szerintem mindenkinek van olyan, hogy több sem elég, máskor meg nem tudok ellazulni, és semmi nem lesz belőle, vagy épp csak adni van kedvem.


Ez nem performasz, a lényeg, hogy egymásra legyetek hangolódva, a másik igényeit figyeljétek. Amíg mindkét fél elégdett, addig minden rendben van

2023. máj. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!