Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehet egyéjszakás kalandra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egyéjszakás kalandra találni leszbikus lányt akivel kitudnám próbálni?

Figyelt kérdés
Még sose próbáltam, de mindenképp szeretném mostmár megtapasztalni egy nővel is, néztem hátha van kifejezetten ilyen buli ahol csak leszbikus lányok vannak de nem találtam. Segítség :( 26/L

2023. máj. 17. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Szexpartner kereső…..

Annyira nem bonyolult, a hol lehet találni erre vagy arra kérdésre a válasz.

2023. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok leszbi. De egyszer én is kipróbálnám. Honnan írsz?
2023. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
90%
Egyébként van ilyen buli. Mármint, ahol csak nők vannak. Budapesten a Toldiban szokott lenni, havi egyszer a Women on Women. Azért ott a többség leszbikus, de nyilván vannak biszex és kíváncsi hetero nők is.
2023. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj fel társkeresőre, ott is lehet találni ilyet. Pl Tinder
2023. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár itt is lehet találni.
2023. máj. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En is alkalmit keresek lannyal 23/L/L
2023. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nyitott vagyok alkalmira✌️

Írj nyugodtan:)

(Budapesti leszbikus lány vagyok kevés tapasztalattal)

2023. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Szóval legkényelmesebb valakit itt leakasztani de ha itt nem jönne össze: nos a mai csajok jelentős részének vont dolga lánnyal. A csókolózást 90% körülre teszem az annál többet 50%ra. Tehát egyszerűbb valami jótestű havernőnél bepróbálkozni egy alkalmira, mintsem efféle bulit keresni. Akik akkora hardcore leszbik hogy kimondottan leszbis rendezvényre, helyekre járnak azok elenyésző kivételtől eltekintve nem olyanok mint akiktől te előzőleg kedvet kaptál a dologhoz
2023. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia én is adnék egy alkalmit 🥰

Nem vagyok leszbi, olyan lány vagyok akiről senki se mondaná meg hogy vonzódom a nőkhöz:)


24/L, Miskolc


Ha valaki messzebb lakik is adnám, szeretnék egy olyan barátnőt akivel mindent is megtudunk beszélni néha meg együtt masztizunk akár hivasban vagy írásban 😁

2023. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szintén kipróbálnám. :)


31N

2023. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!