Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összejönnétek olyannal akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal akinek már hosszú évek óta nem volt párkapcsolata? (leszbikusok válaszát várom!)

Figyelt kérdés
Ha esetleg "talán" lenne a válaszotok, kifejtenétek, hogy mitől függ?

2023. máj. 18. 12:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
31 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Talán. Attól függ milyen fajta leszbikus.
2023. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Párkapcsolata nem volt vagy nagyon régen semmi szex, semmi probálkozás?
2023. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1-es, hogy érted hogy milyen fajta?


2-es, se párkapcsolat se szex.

2023. máj. 18. 12:48
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Talán. Mitől függ? Attól, hogy miért volt egyedül. Sokszor tényleg nehéz párt találni, de máskor meg egyszerűen valaki nem alkalmas kapcsolatra, csak magának sem vallja be. Meg az se mindegy, hogy mit jelent a hosszú évek.
2023. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Az persze egy társfüggő hercegkisasszonyoknak se jut eszébe, hogy esetleg eddig nem akart kapcsolatot, mert nem vágyott rá vagy nem lett volna rá elég ideje, energiája...
2023. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne?
2023. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
A jelenlegi párom előtt 6 évig nem volt kapcsolatom. Ismerkedtem, de nem mindenáron. Szerintem leszbikusként teljesen elfogadható pár év szünet, eleve kevesebb a lehetőség. Viszont van, hogy valaki "okkal" van egyedül. Azaz nem jó ember, lelki sérült, bizalmi problémái vannak, vagy túl nagy elvárásai... de ezt úgyis csak megismerve tudnám meg, így nem lenne kizáró ok.
2023. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Pusztán a számok törvénye alapján nem meglepő ha valaki sokáig szingli.


Egy közepes nagyvárosban cca hány korodbeli szingli leszbikus van? 50? 100? És ezekből hány az, aki be is jön, és emberileg passzoltok is?


Én is voltam 5 évet szingli, úgy, hogy ebből 3 évig randiztam, kerestem a leszbikus közösségeket, rendezvényeket.

Előtte 2 évig az Isten háta mögött vidéken melóztam, baromi konzervatív közegben, és nem akartam kockáztatni.


Voltam jópár olyan randin, hogy néztünk ki a fejünkből, hogy ja, szép vagy, bejössz, de semmi közön nincs bennünk.

Volt olyan csaj, akivel azért nem lett semmi mert az ágyban nem voltunk kompatibilisek, neki valami pelenka fétise volt, meg plüssöket gyűjtött, gyerek étkészletről evett néha.

A másik azzal nyitott, hogy neki bpdje van, szóval lehet kiabálni fog velem, meg részletezte, hogy érzelmileg képtelen elköteleződni, de ugye nem baj?!

A harmadik csajjal egy buliban találkoztunk, smároltunk, reméltem lesz valami mert kémia volt rendesen. Írásban viszont nem tudott kommunikálni, de reméltem élőben hátha. De nem, az első randinkon elrángatott táncolni, dübörgött a zene kb semmit nem beszélgettünk, csak tökre berúgott. Másnap reggel (!), megjelent egy rózsa csokorral totál betépve, és azzal, hogy ő hozzám költözne, meg én vagyok élete szerelme, adjak neki esélyt. Ja, de 3 sort nem volt képes írni, se beszélgetni. Baromi fura volt, kérdésekre is csak hümmögött, semmiről nem volt véleménye, és engem se kérdezett, olyan volt mintha csak egy statisztát keresett volna maga mellé.


Szal ja, tök átlagos, hogy keresgél az ember, a fennti csajok is biztos valaki álomnői... csak nem az enyémek.

2023. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Persze, ez önmagában semmit nem zár ki, sőt nálam még kifejezetten előny is lenne.


36 N/L

2023. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is szemely fuggo.

2 eve vagyok szingli, a sajat dontesem alapjan, pedig kapcsolat utan mar rogton jott is, ket jelentkezo. De en kerestem tovabb, sikertelenul. Most szunetel az ismerkedés, bar neha korbe nezek appokon. Aki szimpi ra irok, de nem keresem minden áron. Bar inkabb belső munkát tartok, plusz munka, tanulas, edzés.. stb

Mondom ezt most 28 evesen.

2023. máj. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!