Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex lányok:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok: érdemes ismerkedés céljából melegbárba menni?

Figyelt kérdés
LMBTQ bulikat hirdet a hely minden hónapban.
2023. júl. 5. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2023. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Leszbikusként ha ismerkedni akarsz akkor igen, biszexként ha szexet akarsz akkor meg jobb swingerbe (rengeteg pár keres nőt 3.-nak ott is).
2023. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Régebben voltam párszor ilyen bulikon. Változó sikerrel ismerkedtem, volt 2 randim innen megismert lányokkal. Viszont, mint minden (akár hetero) bulira, az ide is vonatkozik, hogy nagy a szórás, van mindenféle ember. Ami egyrészről lehet jó is, de én párszor futottam már bele olyanba, aki szellemileg sajnos nem ütött meg egy minimális szintet... Ettől függetlenül érdemes menni szerintem. Próba, szerencse. Tulajdonképpen nem sok lehetőség van, ha személyesen ismerkednél leszbikusként.
2023. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!