Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, milyen a női ideálotok? *-* Külsőre, akár belsőre is :-)

Figyelt kérdés

2023. júl. 18. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem általában a lanyosabbak de a nem "túl" lanyos, belsőre meg szeretem ha komolyabb és lehet vele beszelgetni.
2023. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Zora Cock az abszolút ideálom.
2023. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is a lányos lányok jönnek be, leginkább az alacsonyabbak, de 170 centi fölött se húzom a számat. A belső sokkal fontosabb szempont, hogy megértsük egymást, jókat tudjunk beszélgetni, legyen nyitott a világra, szeressen gondolkodni, elmélkedni.


A szex terén főleg a sub lányokat szeretem, de a visszafogottabb, nem elvadult formából. Kis irányítás, kiszolgáltatottságérzés, persze mindent azért, hogy neki jó legyen.

2023. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Butch nők...
2023. júl. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon lányos lányok kicsit ducibbak is vagy kövér az se baj, vékony is bejön a lényeg hogy olyan nőies legyen mint én, és igényes. Azért mert ezért szeretem a lányokat és nem a fiúkat 😅


24L

2023. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy nincs kifejezetten egy typeom, de elég fontos nekem a külső ettől függetlenül.

Igazából a hajszín/frizura mindegy, ha jól áll neki, tetszett már tüsi hajútól kezdve festett sötéten keresztül hosszú, mogyoróbarna hajú lány is, sok lánynak a frufru is nagyon jól áll.

A magassága is igazából 1-2 méterig szinte bármilyen lehet, a jelenlegi barátnőm majdnem 180 cm szóval így kb akkora a különbség, mint egy szokásos hetero párnál, de ha alacsonyabb, vagy velem egymagas az sem baj.

Testalkat, mellméret meg ilyesmi igazából bármilyen lehet, ha jó megölelni és hozzábújni.



Öltözködés meg stílus is lehet teljesen lányos, aki sokat hord szoknyát, csak szerintem nagyon kevés van, aki össze is jönne egy másik lánnyal és nem próbál heteronak látszani (Magyarországon főleg)

De az is nagyon bejön, ha öltönyt, nadrágot, inget hord inkább és maszkulin kisugárzása van.


Ha már sminkel, akkor azt ízlésesen, legyen szép vagy ne vigye túlzásba, szerintem az alapozó elég felesleges, inkább csak emelje ki a szemét, az ajkait, a bőrhibák meg természetesek, előfordulhat akárkin.

Piercing, tetkó is legyen igényes, de amúgy nagyon vonzó tud lenni szerintem.

Szeretem, ha közel hajolok és jó illatú a parfümje, az ajkai, a szép fogak a gyengém


De mindezek hiába vannak meg, ha a személyiségünk nem passzol, nem egyezik a véleményünk fontos dolgokban, vagy nagyon unalmas és nincs bennünk közös, ezen nem nagyon lehet változtatni sem.

2023. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ItaIta ***** válasza:
Lányos lányok… szolid smink ha sminkkel, legyen kicsi pocakja, tehát ne egy “csontkollekció”, legyen mit markolni a combján. Mogyoróbarna szem az átkom, kilóra megvesz😍 aki nem titkolja hogy ő igenis meleg, és nyiltan fel meri vállalni a kapcsolatot. Aki egy személyiség, és van humora.
2023. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nincs kifejezett typeom, de jobban birom a maszkulinabb magasabb nőket ha izmos is akkor huhaa, és ha a nő dom akkor már oda vagyok érte.

Mondanám hogy a belső nagyon számit, de eltűrőm ha valaki bunkóbb velem, nyilván jol esik ha kedves is de na a lényeg hogy szeressen és én is őt.

2023. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!