Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Paisiként teszem fel a kérdést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paisiként teszem fel a kérdést. Leszbikusoknak mennyire visszataszító a pasival való szex gondolata?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 06:49
A kérdező szavazást indított:
Nagyon. Soha nem is gondolok rá
Szerintem olyan mint heteronak a saját nemével
Néha eszembe jut milyen lehet
Fantáziálok néha rola
Volt már pasim de nem élveztem
Volt már pasim kiderült bisex vagyok
Egyéb
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Mint neked heteróként faszt szopni, vagy megdugatni magad.
2023. aug. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Sose értettem, hogy pasik miért fantáziálnak leszbikusokról, igazi leszbit nem tudsz ágyba vinni, mert hidegen hagyják a férfiak, pont ezért leszbikusok. Akit érdekel a férfi nem is az pedig biszex.
2023. aug. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom. Nem is emiatt írtam. Van párom, nem keresek. Csak érdekelt, hogy ez a leszbikus nőkben mit okozhat.
2023. aug. 24. 07:14
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Ők valójában férfiak női testben?Hiszen egy nőben az van belekódolva ,hogy szeresse a férfit.
2023. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Abszolut hidegen hagy. Nem h a testem nem reagal a pasikra de maga a gondolat is rosszul esik h egy olyan izet belem akarna dugni. Meg olyan izzadtak szorosak meg maga a pasi test is brrr. Oke havernak elmegy de tartsa a 3 lepest.
2023. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

4-es ezt még mindig nem tudják.. de valószínűleg hiba lehet a dns ükben. vagy pedig egész egyszerűen a tudatuk másmilyen(elme kór szerű).

Ez kicsit másik téma de ehhez is lehet köze ennek: némely tudósok szerint a mai ismert emberfaj kihalt ág.. erre vannak bizonyítékok.. dns beli degenerációk... a rákos sejtek egyre gyakrabban mutatkozó esetei..immunproblémák, és lesz egy következő faj ami viszont ellenállóbb. Na most az evolúciónkban már ez a 2 faj.. vagy ennek a 2 fajnak az előde megtalálható most is.. és ezekből kerülhet ki a "nyertes" fennmaradó fajunk (mint ahogy a neandervölgyi embertípus alul maradt és tovább fejlődött a Homo sapiens a ma létező emberfaj elődje)

Kérdés hogy a nyertes emberfaj a melegek, leszbik.. transzik dnsének a továbbfejlődésével kerülhet-e ki, vagy ponthogy ez a degradáció.. és ez pusztul ki. Az is lehet hogy a vesztes emberfaj túlságosan lebetegszik.. rosz dns öröklődik és degradálódik folyamatosan.. a többiek pedig nem tudnak utódot nemzeni (legalábbis egymásal :D ) a kromoszómáik nem alkalmasak zigótához 2 különböző ivarsejt szükséges.. XX és XY kromoszómákkal.. másként ez lehetetlen (jelenleg).

A lényeg, hogy akár dns degeneráció. vagy agyi effektus... Emberi fennmaradáshoz nem vezet ez. Ez tény. Én támogatom őket..van 3 meleg barátom, de ha komolyan beszélünk és az emberiség jövője a tét, ez az életmód/létezés nem megoldás semmire sem!

A másik elmélet a "Gaia elmélet és a vírus" minden szervezet élő és van egy biztonsági rés rajta... Hogyha a Föld anyánknak mi vagyunk a vírusa.. akkor ez lehet a belénk kódolt gát.. ami megállítja a túlszaporodást a bolygónkon.

Ezen agyaltam.. lehet írtam le téves dolgot is, nem vagyok professzor. De ilyesmiket olvastam. Szerintem mindkét feltevésben van ráció. A gond az hogy tudtommal nem mutatnak ki semmilyen genetikai dns hibát ezeknél az embereknél :D tehát az az elmélet a reálisabb hogy mint a tudat.. ez ilyen meg nem fogható magyarázhatatlan dolog ami csak van... mint az univerzum. taán még 200 évig nem jönnek rá a miértre.

2023. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

*még annyit hogy nagy hulyeséget mondanak azok akik szerint ez a dolog létrejöhet stimulálással.. vagy belebeszéléssel. Csomó idősebb aggódi khogy a gyereke is kitalálja ezt.. ilyen nincs :D és gondoljunk bele ha A jelenlegi miniszterelnökünk nem kampányolt volna hogy " ne engedjék hogy felvilágosítást kapjanak meleg témában a kisgyerekeik" és esetleg ez létrejön.. akkor mi lett volna? A, előadást tartanak ált iskola pl. 4. osztályban >>> nevetnek rajta B, elborzadnak a gyerkőcök C, van 1-2 meleg látens aki megörül a megoldásnak.. vagy tovább tagad. + felháborodnak a szülők és akin segíteni lehetne (mert észleli magán hogy meleg) azt a szülők úgyis próbálják lebeszélni. Ez a dolog megfoghatatlan és tök fölös kampányolni.. teljesen értelmetlen. Én annak idején mikor voltak drog prevenciós órák.. örültem volna én ilyen " borzalmas" előadásnak hogy ki micsoda meg mije van :D helyette szétszúrkált kezek.. betépett emberekről fotók.. stbstb amiktől 1x még be is hánytam és hazaküldtek.

NINCS ilyen hogy variál a gyerek ha éretlen fel se fogja ezt.. ha érett pedig már eldőlt hogy melyik oldalon van :) én ezt vallom.

2023. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
* ösztönös vonzalom.. leszbi meglát egy mennyei keblet és elkezd viszketni neki. és ösztönös dolgokat nem lehet irányítani.. ezért ösztönös. A korgó hasadat se tudod uralni ugyi? :)
2023. aug. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Két féleképpen állnak hozzá a leszbikusok. Az egyik típus pfúj, soha, undorító. A másik típus nem mondja ezt csak szimplán k.rvára nem érdekli.

Akit érdekelne, izgatná az nem leszbikus lenne hanem biszex.

2023. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Izgis dondolat de nem tudnék vele érdemben mit kezdeni.

Nem taszít,fizikailag menne is valamenyire de olyan lenne mint az erőszak.

Nem inditbe. Számora csak egy darab bőr. Mint egy virsli,az sem sexi.

2023. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!