Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Paisiként teszem fel a kérdést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paisiként teszem fel a kérdést. Leszbikusoknak mennyire visszataszító a pasival való szex gondolata?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 06:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Szóval arról fantáziálsz, hogy megerőszakolsz egy olyan nőt aki nem vonzódik hozzád.



Szerintem alap empátiával bárki átlátja, hogy ez a másik félnek traumatikus lenne.



Az ilyen fantáziákról talán szub hajlamú heteró nőkkel jobb esélyekkel beszélgethetnél, ők lehet eljátszanak neked egy ilyet, szabad beleegyezéses alapon.


Az, hogy te ennek ellenére ragaszkodsz a nemi erőszakhoz mint komponenshez, elég beteg dolog.

2023. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
én sehol nem olvastam erőszakot.. ez egy feltevés.. nem tudom mi ez a rosszindulat meg túlgondolás 11-eske. Vonzó a pasiknak 2 lezbi látványa.. ennyi. és a meleg csávók mért gerjednek hetero pasikra?
2023. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
#10 Akkor most izgi vagy nem indít be? 😆
2023. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
Ehhez képest mennyi leszbikus mondja hogy neki volt már férfivel is kapcsolata….
2023. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%

10es

a pina meg a mell is csak egy darab bőr. 🤢

2023. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%

10vagyok.

Izgalmas a gondolat,hogy milyen lehet egy padival.

De nem inditanakbe.

Tudom,hogy ellentmondásos de olyan mint amikor összejösz egy nagyon férfias nővel akiben semmi nőiesség nincs.

Aztán a hálóban leteszi a baltát lekerül a kockásing meg bakancs és egy fius testalakatú leányzó leteper es jól...hát igen azt biztosan nem.

Tetszett ahogy bánt velem,ahogy hozzám ért,amiket mondott. Ha nem vetkőzikle akár pasi is lehetett volna. Ezt izgisnek tartottam.

De utána amikor sexre került a sor akkor a nő inditottbe aki a ruha eltakart.

2023. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!